Nėštukės savijauta: Šią nėštumo savaitę tikriausiai jaučiatės lyg sunkiasvoris sumo imtynininkas. Labiausiai tokią savijautą įtakoja ne tiek padidėjęs svoris, kiek kojų tinimas, išsiplėtusios venos, nerangumas, dažnesnis prakaitavimas ar gaudymas oro. Moterims, kurių pilvukas žemiau, kvėpuoti yra kur kas lengviau. Nėštumui artėjant į pabaigą, jausitės geriau, kadangi vaikutis nuslys žemiau į dubenį, ir gimda mažiau spaus diafragmą ir plaučius. Labai svarbu mokėti atskirti priešlaikinio gimdymo požymius nuo Braxtono – Hickso sąrėmių. Šie sveikatai nepavojingi, gimda tiesiog „treniruojasi“. Krūtinė savo putlumu galėtų varžytis su Pamela Anderson. Dabar ji sunki, liemenėles teplioja besiveržiantis priešpienis. Tai - nieko gėdinga. Viskam turite gerą pasiteisinimą – esate nėščia.

Dydis 41 cm, svoris 1600 gPatarimai: Jeigu pajutote keistus sąrėmius, pakeiskite kūno padėtį arba atsistojusi ženkite keletą žingsnių į priekį. Jeigu praėjo, vadinasi, susidūrėte su Braxtono – Hickso sąrėmiais, ir nerimauti visiškai nėra ko. Kitu atveju nedelsdamos kreipkitės į gydytoją, kadangi gali prasidėti priešlaikinis gimdymas. Tfu, tfu tfu! Ar jau apsisprendėte kaip norėtumėte gimdyti? Pasikonsultuokite su savo gydytoju – jis padės pasirinkti tinkamiausią gimdymo būdą atsižvelgdamas į jūsų sveikatą ir vaisiaus būklę. Taip pat pamąstykite, kas prižiūrės vaiką, jeigu po gimdymo ketinate grįžti į darbą. Pakalbėkite su šeimos nariais, pradėkite rinkti informaciją apie aukles. Žinoma, dabar jūsų galvoje krebžda ištisas skruzdėlynas, tačiau nepamirškite savo vyro... Beveik 60% vyrų, kurių žmonos laukiasi, išgyvena panašius nėštumo simptomus, tik išdidžiai slepia. Pasidalinkite savo lūkesčiais ir nerimu. Nedrauskite dalyvauti gimdymo procese, jeigu to nori. Jis taip dėl jūsų abiejų jaudinasi!

Būsimo kūdikėlio vystymasis: Šią savaitę mažasis čempionas sveria apie 1,5 kg. Ūgis nedaug pakito, didesnis dėmesys sutelktas riebalų kaupime. Mažylio rankos ir kojos kūdikiškai suapvalėjo, oda nebe tokia susiraukšlėjusi, įgauna švelnų rožinį atspalvį. Už tai dėkui baltiesiems riebalams! Paskutiniosiomis nėštumo savaitėmis vaikučiui gimdoje darosi ankšta, todėl ji labiau plečiasi, o jūsų pilvas didėja. Aktyvumas gali sumažėti, tačiau judesiai tampa stipresni ir tikslingesni. Pamenate, kaip jaudinotės, kai negalėjote jų pajusti? Dabar mažylis bando atsiimti visą prarastą laiką – ypač tada, kai atsigulate miegoti. Tęsiasi intensyvus plaučių vystymosi procesas, kurių dėka anksčiau gimęs kūdikis turi dar didesnę galimybę išgyventi. Beveik visą savo miego laiką praleidžia sapnuodamas. Gal tenai, kažkur toli, jau kartą buvote susitikę?

 

Pasidalinkite savo patirtimi Mama.lt forume

 

 
Taip pat skaitykite
Kad mažylis jau beldžiasi į šį pasaulį, mamytė gali sužinoti iš kai kurių neįprastų pojūčių. Kaip atpažinti...

Kas dažniausiai baugina moteris, laukiančias savo pirmojo gimdymo? Na, žinoma, absoliuti dauguma būsimųjų mamų bijo sąrėmių. Nepaisant...

 
2017-10-24 22:15:51
When can you start? <a href=" http://goldentabs.com/categories/Pain-Relief/Buy-Cheap-Elavil.html ">elavil for dogs anxiety</a> The White House has repeated at every turn it will not negotiate with Republicans on the government's funding bill, nor will it negotiate on a plan to increase the debt ceiling, which must be raised by Oct. 17.
2017-10-24 22:15:48
Until August <a href=" http://goldentabs.com/categories/Depression/Buy-Cheap-Paxil.html#fancied ">10mg paxil while pregnant</a> &#8220;We can&#8217;t win this fight,&#8221; Sen. John McCain said, calling on GOP leaders in the other chamber to send the Senate a bill to fund the government &#8212; without a poison pill of delaying Obamacare attached.
2017-10-24 22:15:45
Three years <a href=" http://goldentabs.com/search?q=trazodone ">trazodone 200 mg</a> "The bay is symbolic. It is what gave birth to the city and it is part of what we are today," said Orlando Inclan, an architect with the Havana City Historian's Office, which is overseeing the project. "Now it's time to redefine it."
 
 
 

 

 
 
Nėštumas
 
 
 
 
Sveikata
 
Šiandien gimtadienius švenčia (169)
saulyte