Marinuotos šparaginės pupelės su morkomis
Marinuotos šparaginės pupelės su morkomis
Autorius: LAura
Jums reikės
kiek turite
šparaginės pupelės
 
kiek turite
morkos
 
6 vnt
lauro lapai
 
10 vnt
juodieji ir kvapnieji žirneliai
 
4 š
druska
 
12 š
cukrus
 
250 ml
acto 9 %
 
3 l
vandens
 

Paruošimas

Šparagines pupeles gerai nuplauti, nupjaustyti abu galiukus.Morkas nuskusti ir supjaustyti šiaudeliais.Pupeles su morkomis sudėt į stiklainiukus, užpilti užvirusiu marinatu ir kaitinti stiklainius apie 0,5 val., tuomet užsukti dangtelius - pupelės paruoštos žiemai.

 

Skanaus!
 
 
Rašyti komentarą

 
Varlė
2012-08-16 00:46:11
Nekekvienas supranta kas yra rašoma :DDD O tie kas skaityti nemoka ir labai gražiai išsireikšti moka mamų puslapyje. Žiaurių čia žmonių yra. aš vietoj tos Lauros jus visas toli toli pasiūsčiau, jei jau jūs tokios žiaurios, nes manau tikrai to nusipelnėte. ir koks jum skirtumas ar ji vagia receptus, gamina ar ne pagal juos???? svarbu dalyvauja, o jei jūs nedalyvaujate tai ko kišatės? o jei dalyvaujate tai ir jūs kopinkite jei norite, kas jum neleidžia? matyt laiko neturite arba nemokate :)))))
Ne Grazina
2012-08-14 17:38:15
O tai tu Ugne ar Laura? :D:D:D Blemba bet kiek idomiu bobu atsiranda , kaip sakoma ant svetimo by... tiesiai i roju, prisisiuncia is neto fotkiu ir jau laimetoja ale? O kiti gamina fotkina, o kas dabar man pasakis kad tu tikrai juos gaminsi? o gal tik pist del prizo nusikopinai ir vsio! VAGYLE!!! Tai ji Laura tai jau Ugne:D
Ugne
2012-08-14 14:17:15
Nors tuo paciu vardu vadinkites,o dabar kiekviename komentare vis kiti vardai :))) Beje klausimas jums moterie,kad ir kuom jus ten vardu,o receptus jus pati kuriate??? Siaip as ir jei koks patinka,tai kopijuoju ir darau pagal ji ;)
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas