Kitoniškas obuolių pyragas
Autorius: Gvidutis
Jums reikės
 
uogienė
 
 
soda
 
 
obuoliai
 
 
miltai
 
 
kiaušiniai
 
 
grietinė
 
 
cukrus
 
 
aliejus
 

Paruošimas

Labai gerai išplakam kiaušinius su cukrumi, atskirai sumaišom uogienę ( belenkokia, aš turėjau likučius nuo slyvienės virimo) su soda, tik didesniam indelyje, nes išputos ir padidės kiekis dvigubai, abi mases sumaišom, dedam grietinę ir 0.5 stiklinės aliejaus, maišom iki vienalytės masės ir dedam miltų, dėkit tiek, kad tešla būtų gan tiršta, kaip grietinė, mažiausai 10 šaukštų.

susipajustom obuolius riekelem, puse tešlos supilam i skardą pateptą aliejumi ir pabarstyta miltais, ir obuolius graziai sudeliojam ant jos, likusią tešlą užpilam ant viršaus. pyragas keliauja į orkaitę, įkaitintą 170 laipsnių karščio, kepam apie 45 min. patikrinam su mediniu smeigtuku.

Iškeptą ir truputi ataušus galime pabarstyti cukraus pudra.

Skanaus, tikrai nenusivilsit ir gana didelį pyragą turėsit :) kuris nesuvalgius greit nesudžiūva ir nepasensta :)
 

Skanaus!
 
 
Rašyti komentarą

 
okis dokid
2012-10-11 23:53:01
Galiu padeti,tikrai skanus,viska darydavau taip pat,tik kartais vietoj obuoliu s=dziovintu vaisiu miksa gera sauja,dvi..arba tik razinku:) uogienes,puse litro stiklainiukad,cukraus,aliejaus,grietines po stikline.sodos daug nedekit,kad nesijaustu,kiausu uzteks 3vnt. obuoliu savo nuoziura3-6vnt,bet tinka ir su dziovintais vaisiais esu dariusi. bet tikrai ne sio recepto,kur nesurasytos proporcijos autore
OKooooooooo
2012-09-20 08:44:23
Beraštis kepėjas,dar ir sklerotikas, užjaučiu...
kepejas
2012-03-18 18:24:39
o tai kiausiniu kiek must?
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Ichtijandras