Imbierinis namelis
Autorius: jurgosius
Jums reikės
 
sviesto arba margarino
 
 
nugesintos sodos
 
 
miltų
 
 
kiaušinis
 
 
imbiero
 
 
gvazdikelių
 
 
grietinėlės
 
 
cukraus sirupo
 
 
cinamono
 

Paruošimas


Iš miltų, kiaušinio, grietinėlės, sviesto ar margarino ir sodos išminkykite tešlą. Cukraus sirupą su prieskoniai užvirinkite ir supilkite į tešlą. Gerai išminkę, palikite tešlą nakčiai šaldytuve.

Tešlai susigulėjus, galima pradėti formuoti namelio detales. Jas kepkite 5 minutes įkaitintoje iki 225 laipsnių temperatūros orkaitėje. Po 5 minučių ištraukite ir palikite atvėsti ir sukietėti. Namelio formos sukietėja labai greitai, todėl iš karto galite pradėti lipdyti.

Lipdymui cukraus glajų paruoškite sumaišydami cukraus pudrą, kiaušinio baltymą su citrinos rūgštelę. Kol ji nesukietėjo sulipdykite detales. Namelį puoškite iš glajaus  (kurį galima nudažyti maistinias dažais) formuojant įvairius ornamentus ir mėgstamais saldainiais. Iš šiaudelių sulipiname tvorą. Puošti galima labai įvairiai, kiekviena šeimininke pasitelkus fantazija gali sukurti nuostabu nameli.

Skanaus!

Kvapnių Šv. Kalėdų!

 

Skanaus!
 
 
Rašyti komentarą

 
To pasibaisejusi
2014-01-20 18:53:35
As tai jumis esu pasibaisejusi, t.y., tokiais nenormaliais komentarais. Galima konkreciai pasakyti, ko truksta, o ne tokiais epitetais metytis. Aklejimo ir kulturos stoka?
vilma
2012-11-18 20:13:17
labai skanu
Pasibaisejusi
2011-12-20 22:06:35
kokia nenormali moteris :D cia vadinasi dalinasi receptais :D
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas