Varškės spurgytės
Autorius: Alinga
Jums reikės
2 pakeliai
varškė
 

Paruošimas

kiaušinius išmaišyti su cukrum,iberti citrinos žievelės,įdėti varške.viską gerai išmaišius,sudėti miltus su kepimo milteliais.Gautą tešlą formuoti norimo dydžio spurgytes ir mesti į įkaitintus riebalus.virti kol gražiai pagels(apskrus)dar karštas apibarstyti cukraus pudra.Kartą paragavus-norisi ir vėl.

Skanaus!
Gairės: varškė.
 
 
Rašyti komentarą

 
augustepet
2009-07-10 17:54:40
Taip, tikrai be galo skanu spurgos. Bet gaila, kad retai galima valgyti nes labai kaloringos ir verdamos aliejuje. O šis receptas nuostabus vien todėl, nes yra citrinos žievelės. Aš ir kepimo miltų nedėčiau, bet vanilinę lazdelę įtarkuočiau. Žiauriai puikus derinys. Tik kitą kartą nuotraukytę, kad akį galima būtų kur nors paganyt.
Alinga
2009-07-10 00:06:19
Aciū už pastebėjimus.Aš ir nerašau kad čia vanilinės ar "auksinės" spurgos.Tiesiog paprastos varškės spurgytės ir l;abai skanios su citrinos žievele ir kepimo milteliais.
martyynyyte3
2009-07-07 19:04:18
Elementarios spurgos. Tik niekas nededa kepimo miltelių ir citrinos žievelės. Jei jau tokiam konkursui dedi receptą, tai geriau parašytum, kad dar įpilti, pvz., įpilti vanilės esencijos, kad būtų vanilinės spurgytės, taip pat, kokį nors įdarą sugalvot. Nors tai palikime recepto skaitytojoms.
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (173)
Leonas Danielius