Snikerinis pyragas
Autorius: miegelis
Jums reikės
100 gramai
juodojo šokolado
 
100 gramai
baltojo šokolado
 
4 šaukštai
kokoso drožlių
 
1 indelio
kondensuoto pieno su cukrumi
 
100 gramai
riešutų sviesto
 
280 gramai
selgos migdolinių sausainių
 

Paruošimas

Jeigu neturi riešutų sviesto, galima kavamale sumalti 100g žemės riešutų (prieš malant juos paskrudinti keptuvėje ar orkaitėje) ir sumaišyti su 50 g. tirpinto sviesto, galutinis pyrago rezultatas gaunasi toks pat :) kokoso drožlių irgi galite nedėti, jei neturite po ranka.

O gaminam taip. Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių. Sausainius sutrupinkite (truputį smulkiau negu kad tinginiui, aš trupinu paprastai – sudedu sausainius į maišelį, kelis kartus per jį pervarau su kočėlu ir sausainiai gražiai sutrupėję) ir sumaišykite su riešutų sviestu. Aš dar mėgstu į sausainių masę įpilti porą šaukštų brendžio ar romo. Galutinis rezultatas šiame etapape būna gana birus, tame viskas gerai, nes pyragui drėgmės suteiks kondensuotas pienas.

Daugmaž 20 x 30 cm dydžio skardą išklokite kepimo popieriumi (būtinai išklokite ir kraštus, antraip po visko turėsite gražaus darbelio). Suberkite sausainių masę į skardą, išlyginkite ir šiek tiek šaukštu paspauskite. Ant sausainių užpilkite kondensuotą pieną ir jį paskirstykite daugmaž lygiai. Ant viršaus užberkite kokoso drožles ir mažais gabalėliais susmulkintą šokoladą. Kepkite 20-25 minutes - kol lengvai paruduos. Išėmę iš orkaitės leiskite porą valandų pastovėti šaltai, o tada jau supjaustykite į kvadratėlius ir stenkitės nepraryti liežuvio :)
 

Skanaus!
 
 
Rašyti komentarą

 
Eginta
2014-05-07 19:56:21
Kepiau silikoninej skardoj-jokio vargo su isemimu. Kitakart bandysiu det nesaldinta tirstinta piena, nes man kiek per saldu. Bet siaip - puikus ir labai paprastas receptas, o rezultatas nenuvyle :)
dovile
2012-11-07 12:26:40
tikrai labai skanus ir mano seimai ir draugams patinka kurie yra ragave pas mus!!
renatukass
2012-02-16 23:24:03
mano megtamiausias!! gtobulas tsg . ir visiems seimos nariamas ziauriai patinka :))
 
 
Šiandien gimtadienius švenčia (152)
DEIMANTUKAS