Vaikai > Vaiko priežiūra > Vaikiški drabužiai: ką...
 

Vaikiški drabužiai: ką vilkėti atvėsus orams?


2020 03 31 | Autorius: www.sportsman.lt
 

Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi žaidimai, aktyvus laisvalaikis, o namuose, darželyje ar mokykloje taip pat norisi, kad vaikas jaustųsi pakankamai komfortiškai, tačiau ne per šiltai ar sukaustytai.

Būtent šiuo laikotarpiu aktyviai leidžiant laiką lauke patogiausias sprendimas – neperlyjama ir vėjo neperpučiama vaikiška sportinė apranga. Tik pagalvokite, tinkamai parinkus aprangą net šiltai apsirengusiam vaikui nėra varžomi judesiai, jis jaučiasi laisvai, o tėvai taip pat gali būti ramūs dėl vaiko komforto bei sveikatos. Taigi, verta prisiminti, kad renkantis tokią aprangą svarbu atkreipti dėmesį į audinio sudėtį ir technologijas, o posakis: „Nėra prasto oro, yra tik netinkama apranga“ šioje vietoje – labai tinka.

Be to, ypač svarbu nepamiršti, kad vaikai yra kur kas aktyvesni nei jų tėveliai, todėl prieš perkant drabužius svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog vaikiška apranga būtų ne tik nevaržanti judesių, bet ir lengvai prižiūrima, t.y. paprastai skalbiama.

Svarbūs ne tik lauko drabužiai

Be abejo, dažnai susiduriama ir su problema, kad mažieji atsisako dėvėti tėvų išrinktus drabužius, tačiau gaivios aprangos spalvos, įvairūs raštai ir paveikslėliai su animaciniais herojais bei stilingas dizainas mažųjų nuomonę gali kaip mat pakeisti.

Būtent tokių prekių pasirinkimą siūlo internetinė parduotuvė: www.sportsman.lt kur vaikiška sportinė apranga puikiai atlieka tiek komfotriško ir praktiško, tiek žaismingo drabužio funkciją. Prekes galite pamatyti čia.

Be abejonės, šaltuoju metų laikotarpiu svarbi ne tik laukui skirta apranga, tačiau ir kiti laisvalaikiui bei sportui skirti drabužiai. Pavyzdžiui, sporto metu svarbu, kad vaiko drabužiai būtų pralaidūs orui, o tam puikiai tinka sportiniai marškinėliai trumpomis rankovėmis ir šortai iš natūralių pluoštų, kuriuos taip pat galite rasti internetinėje parduotuvėje: www.sportsman.lt

Vaikiška sportinė apranga internetu – tai puikus apsipirkimo būdas tiems, kurie taupo laiką ir pinigus. Apsipirkimas Sportsman.lt gali tapti maloniu užsiėmimu Jums ir Jūsų mažyliui, kadangi įsigyti sportinę eilutę galėsite pasitariant su savo mažuoju stileiva tiesiog jaukiai sėdint ant sofos. Tegul Adidas, Puma ar Nike vaikiškas sportinis kostiumas bus paskatinimas mažiesiems pamėgti sportą ir aktyvų laisvalaikį lauke ar sporto aikštelėje.


 
Taip pat skaitykite
Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Miegas su vaikais visad kėlė nemažai diskusijų, tačiau laikui bėgant vis daugiau tyrimų rodo, kad su miegojimas su tėveliais naudingas tiek...

Rašyti komentarą

 
Algirdas Pocius
2020-11-30 12:40:43
Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą! [url=https://ostemeda.lt/gydymo-metodai/osteopatija-lt/ka-gydo-osteopatija/]Ostemeda osteopatija[/url]
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (160)