Namai > Šventės > Kalėdinės dovanos vaikams...
 

Kalėdinės dovanos vaikams nuo 5 iki 10 metų


2019 11 20 | Autorius: Mama.lt
 

Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams? Dauguma tėvų pasakys, kad jų atžalos jau turi per daug žaislų su kuriais dažniausiai nė nežaidžia, tad artėjant Kalėdos tampa tikra dilema – ką gi dovanoti, kad vaikui būtų įdomu ir naudinga? Taigi, dovanų ekspertai siūlo kelias idėjas, kurios nudžiugins kiekvieną 5-10 metų vaiką.


Shutterstock nuotr.

Dovanos vaikams nuo 5 iki 7 metų

Dovanų ekspertai, jau kuris laikas rekomenduoja dovanoti ne materialias, o įspūdžių dovanas, kurios galbūt vaikui padės atrasti naują pomėgį. Pavyzdžiui, ideali dovana vaikui – apsilankymas „CurioCity“. Jame vaikai turės galimybę skristi erdvėlaiviu į kosmosą, įveikti įvairius kliūčių ruožus virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožinėti nuo vaivorykštės, apsilankyti radijo laidų įrašų studijoje, dalyvauti būreliuose, žaisti, patirti, sužinoti ir daug ką pajausti! Tai vieta, kurioje atžalos gali įgyvendinti visus savo troškimus!

Mergaitėms taip pat tiks dovanoti jodinėjimą poniais „Harmony park“, šokių pamokėles ar apsilankymą visai šeimai „Vichy“ vandens parke. Beje, ieškantiems dovanų idėjos visai šeimai, idealus variantas – bilietai į kiną. Tai puiki proga šeimai praleisti keletą valandų kartu, už namų ribų, stebint įdomų naują filmą.

Berniukams-smaguriams, patiks edukacinė pamoka „AJ šokoladas“ studijoje, kurioje mokysis kaip gaminti šokoladinius saldainius. Taip pat labai miela dovana – apsilankymas „Zoopark.lt“. Čia lankytojai gali iš arčiau susipažinti su gyvūnais turėdami kontaktą – su jais galima bendrauti, stebėti iš arti, kai kurie gyvūnai laisvai vaikšto lankytojų erdvėse.

Kalėdinės dovanos vaikams nuo 8 iki 10 metų

Su laiku, dovanos vaikams – tampa vis didesnė dilema. Pradėjus lankyti mokyklą, atsiranda kitokie poreikiai ir pomėgiai, tad šiuo laikotarpiu svarbu, įsiklausyti į tai ko jis konkrečiai nori. 8-10 metų berniukai mielai žaidžia su įvairiais konstruktoriais. Jie lavina kūrybiškumą ir kitus gebėjimus, tad įteikti apsilankymą „Robotikos akademijoje“ – nuostabi mintis, kuri leis jam tobulėti atliekant įvairius projektus.

8–10 metų mergaitės atskleidžia savo meninius sugebėjimus. Dėl šios priežasties šis laikas yra puiki proga dovanoti tapybos ar dekupažo rinkinį, o dar geriau – kursus, kuriuose jos galėtų išmokti naujų dalykų arba gilinti žinias, pavyzdžiui, tapybos pamokos, žvakių gamyba ir pan. Šiame amžiuje mergaitės, taip pat labai mėgsta maivytis, todėl teminė fotosesija pradžiugins drąsią mergaitę, nebijančią pozuoti prieš objektyvą.

Na, ir kiekvienam vaikui patiks tokios pramogos kaip nuotykiai vandens parke, boulingas, slidinėjimas „Snow arenoje“, naktinis žvaigždžių stebėjimas Molėtuose, apsilankymas virtualioje realybėje ir pan.

Kalėdinės dovanos, nežinantiems ką dovanoti

Jei visiškai neturite idėjų, ką dovanoti, dovanų čekis yra saugiausia dovana, kadangi vaikas pats galės išsirinkti ko jis nori. Svarbu išrinkti tinkamą parduotuvę. Tai gali būti drabužių, žaislų, knygyno ar kt. parduotuvė. Tačiau šiais laikais galima džiaugtis, jog yra galimybė įsigyti ne tik parduotuvių čekių, bet ir pramogų / įspūdžių! Taip tiek berniukai, tiek mergaitės turės galimybę patys išsirinkti, kokį potyrį nori išbandyti, ar jie nori tai daryti vieni, o galbūt nori įtraukti visą šeimą ar geriausius draugus.

Taigi, nepalikite dovanos vaikui paskutinei minutei ir pradėkite apie ją galvoti jau dabar! Tai apsaugos Jus nuo blogų, skubotų sprendimų bei leis iki galo išpildyti mažųjų norus!


 
Taip pat skaitykite
Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Sakoma, kad tikra klasika niekada nemiršta... 23-ejų nuotaka Jordyn Cleverly tą įrodė vestuvėms pasirinkusi močiutės suknelę, kurią...

Rašyti komentarą

 
john
2022-07-12 15:56:53
This is to inform the public that Mr john personal loan lenders financial opportunity for those who need financial assistance. We provide loan interest rate by 2% for individuals, businesses and corporations in accordance with the terms that are clear and easy to understand. contact us today via email: [email protected]
Linda Mark
2020-03-30 14:22:32
KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu kreiptis į p. Davidą, jei jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… ([email protected]) Nėra kredito patikrinimo, nėra jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos Jie siūlo visų rūšių paskolas Trumpalaikė paskola (5_10 metų) Ilgalaikė paskola (20_40) Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20) Jie siūlo paskolą kaip Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola ....... Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt El. Paštas .......... ([email protected]) Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....
Claudia Klein
2020-03-29 19:31:35
Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants. Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | [email protected] | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu. Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | [email protected] | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī. Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu. Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (161)
Dominic-Dominykas