Namai > Interjeras > Patarimai, kaip išsirinkti...
 

Patarimai, kaip išsirinkti sekciją


2017 09 06 | Autorius: Shutterstock nuotr.
 

Renkantis baldus svetainei, vienas iš dažniausiai pasirenkamų variantų yra sekcijos – šie gaminiai vertinami dėl savo funkcionalumo ir skirtingų stilių pasiūlos. Jų spintelėse ir stalčiuose galima sutalpinti visus reikalingus daiktus, o matomose vietose dažnai sustatomi įvairūs suvenyrai, pagyvinantys svetainės interjerą. Šiuos baldus keičiame pakankamai retai, todėl norisi, jog pasirinktas variantas atitiktų visus lūkesčius – į ką tuomet vertėtų atkreipti dėmesį?

Pirmiausia teks įvertinti savo poreikius ir sukauptą turtą, kurį planuojate laikyti svetainėje. Tuomet, kai namuose yra daugiau vietos daiktams, svetainėje paliekami tik šiam kambariui reikalingi atributai, tačiau jeigu erdvės nėra daug, norisi maksimaliai išnaudoti kiekvieną laisvą plotą. Tokiems atvejams tiks didesnės sekcijos, kurių komplektacijoje yra ir didesnė spinta, pritaikyta drabužių kabinimui. Vizualiai toks sprendimas nesugadins kambario estetikos, tačiau tokia sekcija džiugins savo funkcionalumu ir talpumu.

Dar vienas svarbus momentas, kurį teks apgalvoti – kokią įrangą planuojate laikyti ant sekcijos. Svetainėje dažnai naudojami televizoriai ar namų kino sistemos, tad renkantis tinkamiausią svetainės baldą, vertėtų atkreipti dėmesį, ar jame bus pakankamai vietos šiems prietaisams. Tuomet tiks ir sekcijos su atskiromis dalimis, kurias galėsite sukabinti pagal savo poreikius ir turimą laisvą vietą svetainėje.

Sekcijos išmatavimai – vienas svarbiausių pasirinkimų, norint tinkamai išnaudoti kambario erdvę. Galbūt nuspręsite pasirinkti baldą, uždegsiantį visą sieną, o gal norėsite, jog sekcija stovėtų kampe ir šalia būtų galima pastatyti vazoną su gėlėmis ar kitą daiktą – bet kuriuo atveju, tik žinodami tikslų kambario plotą, galėsite priimti teisingą ir patraukliai atrodysiantį sprendimą.

Ne mažiau svarbus šiuo atveju ir pačios svetainės dydis, kadangi pasirinkti baldai suteikia galimybę vizualiai padidinti ar sumažinti erdvę. Tuomet, kai svetainė nedidelė, tiks sekcija su pakabinamomis lentynomis – atidengtos grindys suteiks kambariui didesnės erdvės pojūtį, o tais atvejais, kai vietos yra kur kas daugiau, galimi ir didesni sekcijų variantai, leisiantys efektyviai išnaudoti turimą vietą ir tuo pačiu sukurti jaukią šios patalpos atmosferą. Skirtingų modelių ir dydžių sekcijos gera kaina siūlomos Pigu.lt elektroninėje, tad priklausomai nuo galimybių, kiekvienam pavyks svetainėje geriausiai tiksiantį baldą.

Galiausiai teks apgalvoti ir šių baldų dizainą, kurį geriausia derinti prie vyraujančio šio kambario interjero: ieškantiems praktiškų, tačiau prabangiai atrodančių variantų, turėtų patikti ąžuolo ar kito medžio spalvos sekcijos, klasikinio stiliaus mėgėjams tiks tradiciniai balti ar juodi baldai, tačiau ir tie, kuriems norisi išskirtinių sprendimų, ras, kaip pagyvinti svetainės stilių. Šiuo atveju svarbiausia, jog sekcija būtų patogu naudotis, o visi kiti aspektai priklauso nuo Jūsų asmeninių poreikių.

Platų svetainės sekcijų pasirinkimą rasite elektroninėje pigu.lt parduotuvėje.


 
Taip pat skaitykite
Rudenį namus vertėtų papuošti margaspalviais lapais - juos galima įkomponuoti į puokštes, panaudoti dailinant nuotraukų...

Ar kada susimąstėte, kad vaikučiai turi gerokai daugiau daiktų, nei suaugusieji? Mažyliai tiesiog skęste skęsta pliušiniuose...

Tobulo būsto nėra – kiekvienas turi didesnių ar mažesnių trūkumų. Vis dėlto geriau apie juos sužinoti prieš tai, nei...

Vasara – ne tik atostogų metas. Tik atšilus orams kiekvienas tikras vyras išsitraukia iš stalčiaus savo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Beatričė