Namai > Interjeras > Pasidaryk pats: kūdikio...
 

Pasidaryk pats: kūdikio delniukų ir pėdučių įspaudai


2016 10 28 | Autorius: Mama.lt
 

Sakoma, kad norint pajusti laiko tėkmę reikia susilaukti kūdikio. Tikra tiesa. Tos putlios pėdutės ir miniatiūriniai pirštukai, atrodytų, per akimirką sutvirtėja, tik pamojuoja mamai atsisveikinimui ir jau žengia per namų slenkstį... Sustabdykite laiką ir įamžinkite brangų prisiminimą - pasidarykite kūdikio delniukų ir pėdučių įspaudus sūrioje tešloje.

Jums reikės:
0,5 stiklinės druskos;
0,5 stiklinės miltų;
1/4 stiklinės vandens (gali reikėti daugiau ar mažiau).

Gaminimas:
Miltus sumaišykite su druska, palaipsniui pilkite vandenį ir maišykite iki kol susidarys vienalytė, minkoma tešla.

Tešlą padalinkite norimo dydžio dalimis, pakočiokite, apipjaukite pagal patinkančią formą. Į ruošinį įspauskite kūdikio pėdutę ar delniuką. Jeigu darbelį planuojate pasikabinti ant sienos, tai nepamirškite iš anksto pradurti skylutės! Taip pat atsižvelkite į gaminio dydį - didelis darbeliai kybos stabiliau, jeigu pradursite dvi skylutes ir vėliau per jas versite kaspinėlį.

Pasiruoštą darbelį džiovinkite orkaitėje, 90 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje, apie 1 - 3 valandas (džiovinimo laikas priklauso nuo darbelio dydžio, storio, tad vis patikrinkite). Išdžiovintą darbelį galite dažyti ar nulakuoti, kad blizgėtų.

Darbelį galima pakabinti ant vinuko, į skylutę įvėrus kaspinėlį arba prie jo priklijuoti magnetuką ir pritvirtinti prie šaldytuvo.

Sūrio tešlos darbeliai su kūdikio pėdučių ar delniukų įspaudais gali būti ne tik puikus prisiminimas, namų puošmena, bet ir miela dovanėlė ar Kalėdų eglutės papuošimas.


 


Gairės:  darbeliai,  DIY,  dovanos,  kūdikis,  pasidaryk pats
 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (188)
Dzesika