Nėštumas > 9 mėnesiai > Mergaitė ar berniukas? 5...
 

Mergaitė ar berniukas? 5 spėjimo būdai


2019 07 01 | Autorius: Mama.lt
 

Sužinoję, kad į pasaulį pasibels nauja gyvybė tėveliai iškart ima spėlioti kūdikio lytį. Taip buvo visais laikais, tad egzistuoja gausybė spėjimo būdų. Dalinamės 5 populiariais spėjimo būdais, kurie padės nustayti ar jūsų pilvelyje auga berniukas, ar mergytė.

Pilvelio padėtis

Sakoma, kad, jeigu nėščiosios pilvas yra aukštai, iškart po krūtine, tai moteris po širdimi nešioja mergaitę, o jei pilvukas nusileidęs žemiau, tai ji laukiasi sūnelio.

Širdutės plakimas

Mamos teigia (o ir akušerių stebėjimai tą dažnai patvirtina), kad mergyčių širdutės plaka truputį greičiau. Vizito pas gydytoją metu atkreipkite dėmesį į vaisiaus tonus. Jeigu širdelė plaka greičiau nei 140 kartų per minutę, tai laukiatės mergaitės, o jeigu lėčiau - berniuko.

Geidžiamas maistas

Nėštumo metu moterys geidžia pačių įvairiausių produktų - vienos negali nurimti nesukirtusios didelės porcijos ledų, kitos vis kramto guminukus, o štai trečios neištempia nė dienos be raugintų agurkėlių. Sakoma, kad saldėsių nori besilaukiančios mergaitės, o sūraus ir rūgštaus - berniuko.

Paslapties raktelis

Raktai yra daugelio būrimų ir prietarų dalis. Padėkite ant stalo raktą ir nemąstydama jį paimkite taip, kaip jums patogiau. Jeigu raktą suimsite už siaurosios dalies, tai turėsite dukrą, jeigu už apvaliosios - sūnų.

Vestuvinis žiedas

Žiedai, kaip ir raktai, siejami su magija. Nusiimkite savo vestuvinį žiedą, pakabinkite jį ant siūlo ir iškelkite virš pilvuko. Ratu besisukantis žiedas parodo, kad laukiatės berniuko, o pirmyn ir atgal svyruojantis reiškia mergaitę.


 
Taip pat skaitykite
Pastojus pasikeičia ne tik pati besilaukiančioji, bet ir aplinkinių požiūris į ją. Žinoma, tai normalu, juk nėštumas - ypatingas...

Besilaukiančioms moterims yra atliekama įvairių tyrimų, skirtų įvertinti mamos ir kūdikio sveikatai. Vieni jų – tyrimai dėl vaisiaus...

Nėštumo testui parodžius teigiamą rezultatą apima begalinis džiaugsmas, kuriuo tiesiog privalu pasidalinti su brangiausiais žmonėmis...

Gydytojų patirtis rodo, kad maždaug 70 procentų besilaukiančių moterų ją ir vaikelį prižiūrėsiantį gydytoją renkasi pagal bendravimą....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Darius