Namai > Interjeras > Spalvų deriniai jaukiam ir...
 

Spalvų deriniai jaukiam ir stilingam interjerui (foto)


2016 09 13 | Autorius: Mama.lt
 

Spalvos sukuria nuotaiką - jos gali raminti, sumažinti stresą arba įkvėpti, suteikti energijos. Netinkamai parinkta spalvinė gama gali erzinti ir varginti. Dalinamės spalvų derinių idėjomis, kurios jūsų namams suteikts jaukumo ir stilingumo.

Geltona, turkio ir pilka

Geltonos ir turkio derinys labai gyvas, energizuojantis ir nuteikiantis pozityviai. Tamsesni bei šviesesni pilkos atspalviai „nuramina“ ryškias spalvas, interjerui suteikia subtilumo.

Turkio, balta ir pilka

Šis spalvų derinys panašus į pirmąjį, tačiau jame nėra geltonos, jis šaltesnis ir nuosaikesnis. Skirtingi turkio atspalviai bei daugiau šviesiai pilkos, baltos jį pagyvina.

Žydra, rausva ir rusva

Koraliniai žydros bei rausvos akcentai kiekvienam interjerui suteikia romantiškumo, svajingumo, švelnumo. Kreminė rusva ir pilkšva tęsia šią temą, o kartu ir atrodo elegantiškai.

Žalia, ruda ir geltona

Spalvų stoka minimalistiniuose interjeruose juos paverčia griežtais ir „atšaldo“. Vos keli ryškūs, išgrynintos spalvos elementai jiems suteikia nostalgiško ir jaukaus retro prieskonio.

Ruda, balta ir žalia

Rudos spalvos elementai baltame bei vos žalsvame fone atrodo labai pietietiškai, o sodriai žali augalai dar labiau pabrėžia šį įspūdį. Šis derinys labai ramus, o tuo pačiu ir gaivus.

Violetinė, geltona ir pilka

Violetinė patinka tikrai ne kiekvienam, tačiau tai karališka ir prabanga spinduliuoti spalva. Šis interjeras sodrus, „sunkus“, tačiau geltona bei šviesiai pilka jį švelnina.

Balta, rausva ir rusva

Šis spalvų derinys labai švelnus, gaivus ir romantiškas. Balti bei natūralios, tamsesnės rusvos tonai puikiai subalansuoja rausvą spalvą, šis interjeras mergaitiškas, tačiau ne „barbiškas“.


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Gabrielė