Namai > Santykiai > Kaip gražiai įpakuoti...
 

Kaip gražiai įpakuoti pinigus vestuvėms? (foto)


2016 08 06 | Autorius: Mama.lt
 

Nepaslaptis, kad vestuvių puota - brangus malonumas, o sukūrus šeimą išlaidų taip pat netrūksta, tad daugelio jaunavedžių pageidaujama dovana yra pinigai. Galima kupiūras tiesiog sudėti į dailų vokelį, tačiau pinigus taip pat galima supakuoti gerokai originaliau! Dalinamės puikiomis ir nesunkiai įgyvendinamos idėjomis!

Pinigai nuotraukų albume. Nuotraukų albumas - gan dažna ir jau kiek nuvalkiota dovana, tačiau į jį galite sudėti smulkesnes kupiūras bei parašyti palinkėjimą, kad šie pinigai pasitarnautų kuriant smagius prisiminimus ir fiksuojant mielas akimirkas.

Pinigai povestuvinei kelionei. Dekupažo technika papuoškite gaublį, iškirpkite jame angelę ir paprašykite visų svečių vidun sumesti vokelius su pinigais.

Iliustracija rėmelyje. Anglakalbėse šalyse egzistuoja paprotys prie jaunavedžių automobilio pririšti skardines. Iliustracijoje atkartota ši akimirka, tačiau skardinių vaidmenį atlieka į tūteles susuktos kupiūros. Žinoma, galite pasirinkti ir kitokią iliustraciją.

Automobiliukas su pinigų tūtomis. Skardinių prie automobilio tradiciją galima atkartoti pasitelkus automobilio modeliuką ir į tūteles susuktas kupiūras. Tai puiki idėja, jeigu žinote, kad jaunavedžiai norėtų įsigyti automobilį.

Pinigų tortas. Pora spalvingo kartono apskritimų, krūvelė susuktų kupiūrų, kaspinai ir jaunųjų iškarpa bei keliolika minučių darbo - vestuvių tortas kiekvieno skoniui paruoštas!

Pinigų medis. Kas sakė, kad pinigai ant medžių neauga? Į dailią vazą ar buelį įstatykite dekoratyvią šaką su skalbinių segtukais bei pastatykite ją matomoje vietoje - tegul svečiai prisega kupiūras.

Pinigų drugeliai. Dailiai atrodo iš kupiūrų sulankstyti drugeliai, pririšti prie siūlelio, kuris pritvirtintas prie dėžutės dangčio - atidarius dėžutę ir keliant jos dangtelį drugelių siūlelis išsities. Jeigu nenorite lankstyti pinigų, tai drugelius galite suformuoti iš spalvoto popieriaus, o kupiūras tiesiog prisegti prie siūlo ar sudėti ant dėžutės dugno.

Svajonių stiklainis. Jeigu žinote, kad jaunieji nori pailsėti prie jūros, tai į stiklainiuką pripilkite švelnaus smėlio, įdėkite kelias kriaukles, jūroje nugludinto medžio ar siklo gabaliuką bei keletą kupiūrų. Gal naujai susikūrusi šeima svajoja apie kūdikį? Įdėkite čiulptuką! O gal vyras ir žmona ketina statytis namą? Įmeskite porą veržlių ir mažyti atsuktuvą!

Pinigai saldainių dėžutėje. Ištuštinkite saldainių dėžutę, įdėkite švarius saldainių ar mažų keksiukų „sijonukus“, o juos užpildykite kupiūromis bei monetomis.

Pinigai rėmelyje. Į rėmelį sudėliokite kupiūras, ant jų uždėkite popieriaus lapą su iškirpta širdele bei gražiais žodžiais. Tegul šie pinigais padeda jaunavedžiams mėgautis meile - drauge keliauti, pavakarieniauti prabangiame restorane, nusipirkti vienodus dviračius ar išpildyti kitas svajones!


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Greta Sipaviciute