Namai > Santykiai > Ašarą spaudžianti...
 

Ašarą spaudžianti istorija: senukai mirė susikibę rankomis (foto)


2016 06 16 | Autorius: Mama.lt
 

„... kol mirtis mus išskirs“ - daugel kartų prie altoriaus girdėtas fragmentas iš priesaikos prieš ištariant lemtingąjį „Taip“. Donas ir Maxine Simpsonai įrodė, kad amžina meilė egzistuoja. Pragyvenę drauge 62 metus, senukai mirė susikibę rankomis: iš pradžių - Maxine, o praėjus keturioms valandoms paskui ją iškeliavo ir Donas.

Donas dirbo statybos inžinieriumi ir žaisdamas boulingą sutiko Maxine. Po keleto metų jie susituokė, įsivaikino du berniukus. Jiedu darniai bei laimingai nugyveno ilgą, prasmingą gyvenimą.

„Seneliai nugyveno nepaprastai gražų gyvenimą vienas kitą smarkiai mylėdami, niekad ilgam laikui nesiskirdami. Drauge jie turėjo palikti ir šį pasaulį. Kitaip ir negalėjo būti“, – kalbėjo Simpsonų anūkė Melissa.

Dvi savaites iki mirties Donas nukrito ir susilaužė klubo kaulą. Ligoninėje jo gyvybė pamažu vis geso. Tuo pat metu ėmė progresuoti Maxine'os vėžys, su kuriuo ji jau daugelį metų įnirtingai kovojo.

Šeima nusprendė parsivežti senukus iš ligoninės namo ir apgyvendinti viename kambaryje. „Tai likimo sujungti žmonės, negalėjome jiems leisti gulėti atskirose palatose. Kai močiutė pramerkė akis ir pamatė greta jos, kitoje lovoje gulinti senelį, nuo jos dvelktelėjo ramybė ir susitaikymas“, - toliau prisiminimais dalijosi anūkė, įamžinusi senelius jų paskutinėmis gyvenimo akimirkomis.

Neilgai trukus Maxine, laikydama savo vyrą ranką, išleido paskutinį atodūsį. Praėjus keturioms valandoms užgeso ir Dono gyvybė. Visą tai stebėjusi gedinti šeima buvo apžavėta šio stebuklo, kad ir įvykusio mirties akivaizdoje. „Tai tikrų tikriausia meilė“, - pasakojimą užbaigė Melissa.


 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Domukas