Sveikata > Šeimos sveikata > Nacionalinė SPA asociacija...
 

Nacionalinė SPA asociacija kviečia į atvirą Europos masažo čempionatą


2016 05 12 | Autorius: Mama.lt
 

Gegužės 18 – 19 d. Lietuvoje pirmą kartą vyks neeilinis įvykis – geriausiojo Europos masažuotojo rinkimai. Dėl šio titulo ir pagrindinio piniginio prizo kovos net 25 profesionalai iš septynių valstybių.

Dvi dienas truksiančiame konkurse dalyviai turės ne tik pademonstruoti savo meistriškumą, bet ir pritaikyti klasikinio masažo žinias sprendžiant teisėjų parinktas individualias užduotis bei išlaikyti teorijos testą.

Neabejojama, jog aukštų rezultatų turėtų pasiekti būtent Lietuvos meistrai, laikomi vienais iš klasikinio masažo lyderių Europoje.

Renginyje apsilankę dalyviai turės galimybę susipažinti su naujausiais SPA masažo ritualais, technikomis ir tendencijomis. Nacionalinės SPA asociacijos organizuojamas atviras Europos masažo čempionatas vyks Palangoje, „Vanagupės“ viešbutyje, kuriame žiūrovai kviečiami apsistoti už ypatingą kainą.

Atvirame Europos masažo čempionate ne tik pasisemsite naudingų žinių, susipažinsite su geriausiais savo srities profesionalais, bet ir galėsite pasimėgauti nuostabia pajūrio gamta bei ramybe.
 


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Dominykas