Vaikai > Laisvalaikis > Devynmetė įveikė jūrų...
 

Devynmetė įveikė jūrų pėstininkų kliūčių ruožą (foto)


2016 04 21 | Autorius: Mama.lt
 

Saulėtame Majamyje gyvenanti devynmetė Milla Star Bizzotto - neįprasta mergaitė. Užuot leidusi laiką su bendraamžiais ji aktyviai sportuoja ir tvirtina savo kūną. Ilgos valandos sporto salėje atsipirko - Milla įveikė ypač sudėtingą ir alinantį, jūrų pėstininko sukurtą kliūčių ruožą.

„Nenoriu žaisti kompiuteriu, nenoriu važinėtis hoverboard'u. Nenoriu palengvinti savo gyvenimo. Noriu patogiai jaustis patirdama sunkumus. Aš turiu vieną kūną, tai viskas, ko man reikia ir ką aš myliu“, - apie savo laisvalaikį kalbėjo mergaitė.

„BattleFrog“ - ekstremalus ir sudėtingas, 8 kilometrų, 25 kliūčių ruožas bei beveik 50 kilometrų plaukimas. Organizatoriai kritiškai žiūrėjo į jaunutę dalyvę, tačiau suteikė jai progą varžytis su sąlyga, kad mergaitę prižiūrės drauge bėgantis tėtis Christianas Bizzotto.

„Ji tiesiog nužudė tas kliūtis. Buvau tikras, kad šios lenktynės ją sužlugdys. Bandžiau ją įtikinti, kad tai sunkiau, nei atrodo, bet mums finišavus dukra buvo pasirengusi bėgti antrą ratą“, - apie mergaitės geležinę valią pasakojo tėtis ir toliau planuojantis su ja dalyvauti panašiose varžybose.

Mergaitė nuolat aktyviai treniruojasi su tėčiu, šioms varžyboms ji rengėsi net kelis mėnesius ir prakaitą sporto salėje liejo penkias dienas per savaitę, po tris valandas.

Patyčias patyrusi mergaitė šiandien ne tik pastovi už save, bet ir gina silpnesnius, duodama drąsų atkirtį visiems pašaipūnams. Milla dievina savo veiklą ir planuoja ją tęsti „amžinai“. Mergaitė taip pat skatina savo bendraamžius pakilti nuo kompiuterių, skirti laiko fizinei veiklai bei nepamiršti sveikos mitybos.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Lukas