Namai > Šventės > Velykų stalas: įdaryti...
 

Velykų stalas: įdaryti kiaušiniai (foto + receptai)


2016 03 20 | Autorius: Mama.lt
 

Įdaryti kiaušiniai - lengvai paruošiamas ir dailus patiekalas Velykų stalui ar kitai šventei. Šiuos kiaušinius galima ruošti su daugeliu pačių įvairiausių ingrediendų, tad kiekvienas atras patinkantį skonį. Dalinamės puikiomis idėjomis, siūlome išbandyti šiuos puikius receptus ir linkime jaukių bei skanių švenčių!

Klasikiniai amerikietiški įdaryti kiaušiniai

Tai klasikinis amerikietiškas receptas, kuris ypatingai mėgiamas per Velykas, bet neretai tiekiamas ir piknikų metu.

Receptą rasite čia: http://www.mama.lt/show-recipe/9987/klasikiniai-idaryti-kiausiniai

Įdaryti kiaušiniai su avokadais

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir perpjaukite pusiau. Trynius atsargiai išimkite ir sumaišykite su majonezu, trupučiu garstyčių, įpilkite šlakelį agurkėlių ar kaparėlių marinato, pagardinkite juodaisiais ir čili pipirais. Visą masę labai gerai ištrinkite ir išsukite, ja pripildykite baltymų puseles. Avokadą supjaustykite nedideliais gabaliukais, juos apliekite citrinos sultimis, kad nepajuoduotų. Ant kiekvienos įdaryto kiaušinio puselės dėkite po avokado gabaliuką, apiberkite smulkintais laiškiniais česnakais. Prieš tiekiant pašaldykite šaldytuve.

Silke ir burokėliais įdaryti kiaušiniai

Sotus, skanus ir nebrangus užkandis, kuris savo skoniu šiek tiek primena tradicinę „Silkę pataluose“.

Receptą rasite čia: http://pasmama.tv3.lt/receptas/silke-ir-burokeliais-idaryti-kiausiniai-8531

Krabais įdaryti kiaušiniai

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir perpjaukite pusiau. Trynius atsargiai išimkite ir sumaišykite su majonezu, grietine, trupučiu garstyčių, įmaišykite smulkintos, konservuotos krabų mėsos (tiks ir smulkiai sukapotos krabų lazdelės), labai smulkiai pjaustytų salierų, pagardinkite druska, pipirais, citrinos sultimis. Visą masę gerai išmaišykite ir ja įdarykite baltymų puseles. Prieš tiekiant pašaldykite šaldytuve.

Grybais farširuoti kiaušiniai

Skanus ir lengvai paruošiamas užkandis, kuriam galite naudoti įvairius grybus, tačiau ypač skanus su džiovintais baravykais.

Receptą rasite čia: http://pasmama.tv3.lt/receptas/grybais-farsiruoti-kiausiniai-8502

Menkių kepenėlėmis įdaryti kiaušiniai

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir perpjaukite pusiau. Trynius atsargiai išimkite, ištrinkite šakute su iš aliejaus išimtomis ir šiek tiek nuvarvintomis menkių kepenėlėmis. Į masę įmaišykite smulkiai sukapotų petražolių, pagal skonį pagardinkite druska bei pipirais. Mase įdarykite baltymų puseles, papuoškite petražolių lapeliais.

Įdaryti kiaušiniai su krevetėmis

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir perpjaukite pusiau. Trynius atsargiai išimkite, ištrinkite šakute su majonezu, įmaišykite tarkuoto kietojo sūrio, smulkintų krapų, pagardinkite druska, pipirais. Šia mase įdarykite baltymų puseles, ant viršaus uždėkite po virtą krevetę.

Įdaryti kiaušiniai su šprotais

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir perpjaukite pusiau. Trynius atsargiai išimkite, ištrinkite šakute su majonezu ir trupučiu aliejaus iš šprotų skardinės, pagardinkite druska, pipirais. Šią masę sudėkite į konditerinį švirkštą ir jos įspauskite į baltymu puseles, ant viršaus uždėkite po vieną žuvelę.

Įdaryti kiaušiniai su lašiša

Kiaušinius kietai išvirkite, nulupkite ir perpjaukite pusiau. Trynius atsargiai išimkite, ištrinkite šakute su majonezu, pagardinkite druska, pipirais. Šia mase įdarykite baltymų puseles, ant viršaus uždėkite gabaliukais pjaustytos lašišos ir agurkų.

Daugiau gardžių patiekalų Velykoms rasite čia: http://www.mama.lt/receptai/naujausia/p/35/velykiniai-patiekalai
 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Ignas