Namai > Santykiai > Tadas Rimgaila...
 

Tadas Rimgaila neištvėrė: „Šitie vaikai mane veda iš proto – tai košmaras“


2016 02 18 | Autorius: Mama.lt
 

Žymus šokėjas, renginių vedėjas ir buvęs pop grupės „Džentelmenai“ narys Tada Rimgaila leisis į neįmanomą misiją. Vyras priėmė ekonomistės Aušros Maldeikienės mestą iššūkį ir ryžosi visą savaitę praleisti su jaunos mamos Erikos šeima. Iš Klaipėdos kilęs garsus vyras eksperimentui grįžo į savo gimtinę ir bandė pasirūpinti šeima be pinigų.

Vaikai gimdo vaikus – tokia žiauri šalies realybė priverčia nusipurtyti ne vieną. Ką daryti, kai tau tik 22-eji metai, o tu jau priėmei aibę neteisingų sprendimų ir nežinai kaip kapstytis iš absoliučios socialinės bei finansinės duobės? BTV projektas „Išgyvenk, jei gali“ pristatė Erikos ir jos dviejų mažylių istoriją.

Jaunos mamos situacija itin sudėtinga – moteriai kas mėnesį lieka 29 eurų skola arba minus 7,25 eurai per savaitę.

Gyvenimo nuskriausta naivi mergina dar būdama septyniolikos, susipažino su pirmuoju savo vyru, tačiau netrukus jis pateko į įkalinimo įstaigą. Kad būtų paleistas į laisvę anksčiau, vyras paprašė Erikos pagimdyti vaiką, o ji, tikėdama amžina meile, naiviai sutiko. Gimus pirmajam vaikui vyras dingo, bet tuo Erikos problemos nesibaigė. Netrukus moteris internetu susipažino su dar vienu vyriškiu. Jiems gimė dukrelė. Tačiau istorija pasikartojo - antrasis laidos dalyvės draugas dingo.

Dabar vieniša mama viena pati augina du mažamečius vaikus. Moteris pavydžiai stebi bendraamžes ir sako, kad paskutines atostogas turėjo mokykloje.

Ar įmanoma šeimą aprūpinti absoliučiai be pinigų? Iš ko gyvena jauna mama? Tai tik keli klausimai, į kuriuos atsakymą bandė rasti garsus šokėjas. O kur dar nuolat rėkiantys vos 1,5 metų mergytė ir 3 metų berniukas, kuriais T. Rimgailai teko pasirūpinti vienam.

Jau antrąją dieną Tadas pratrūko. „Jie veda mane iš proto. Jie verkia, krenta ant žemės. Čia yra absoliutus košmaras. Aš suprantu, kad čia vaikai, bet kai pas jų neturiu man žiauriai sunku. Aš jau labai noriu namo“, - atviravo išsigandęs vyras.

Suprasti jauną mamą sunku ne tik avantiūrą priėmusiam garsiam vyrui, bet ir ekonomistei Aušrai Maldeikienei. Specialistė pirmą kartą taip kritiškai vertino vargstančią šeimą ir pateikė iš tiesų šokiruojančių išvadų.
 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Rokas