Namai > Interjeras > Tėtis dukros kambarį...
 

Tėtis dukros kambarį pavertė pasaka (foto)


2016 01 30 | Autorius: Mama.lt
 

Suaugusieji savo kambariuose ilsisi ir tarsi pabėga nuo aplinkos šurmulio, tad jie mieliau renkasi ramius, jaukius kambarius, tačiau vaiko kambarys - ne tik miego, bet ir žaidimų, svajonių, fantazijos erdvė, tad dažnas mažylis norėtų pasaką primenančio kambario. Šaunus tėtis išpildė dukros pageidavimą ir savo rankomis sukūrė magišką oazę.

Socialinio tinklo „Reddit“ vartotojas radamshome pasidalino nuotraukomis, kuriose įamžinti kambario pokyčiai nuo pat projekto pradžios iki pabaigos. Kambario renovacija pareikalavo net 350 valandų, užtruko net pusantrų metų, tačiau kainavo sąlyginai nedaug - apie 4000 JAV dolerių.

Pagrindinis pasikeitusio kambario akcentas - magiškas medis, kuriame gausu nedidelių detalių, gyvūnėlių, paukštukų. Didžiulis medis yra pagamintas iš betono, jis toks tvirtas, kad išlaiko ne tik kambario savininkę, bet, anot jo kūrėjo, ir tris suaugusius žmones.

Kambarį sukūręs šaunūs tėvelis yra dailininkas, dirbantis vaizdo žaidimų srityje. Vyras džiaugiasi atliktu darbu, tačiau juokauja, kad jo didžiausia baimė, jog paaugusiai dukrai aplinka nusibos ir milžinišką medį teks pašalinti.


 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (148)
markas