Namai > Santykiai > Garsiausias šalies ledo...
 

Garsiausias šalies ledo ritulininkas Darius Kasparaitis karjerą iškeitė į vaikų auginimą


2016 01 26 | Autorius: Mama.lt
 

Žinomiausias Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis dabar gyvena saulėtame Majamyje, džiaugiasi nuostabiu šeimyniniu gyvenimu, yra geriausias tėvas ir puikus vyras. Tiesa, tokių epitetų jis nusipelnė tik sukūręs trečią šeimą. Vyras pripažįsta, kad dėl prieš tai buvusių skyrybų kaltas ne kas kitas, o tik jis pats.

Dariaus Kasparaičio namuose apsilankė LNK laidos „Bus visko“ komanda. Darius jiems atvėrė duris į savo kasdienybę bei išskirtiniame interviu atvirauja apie buvusias žmonas, ašaras, skyrybų priežastis, uždirbtus milijonus ir pasikeitusį požiūrį.

Nuoširdžiame interviu Darius prisimena akimirką, kai būdamas vaikas suprato, jog yra azartiškas, o svarbiausia - komandos žmogus. „Niekada nepamiršiu, kai per televiziją rodydavo vaikų žaidynes, rungtyniaudavo komandos. O aš turėjau savo mylimiausią, kuri pralošė. Įeina mama į kambarį, o aš verkiu. Klausia manęs - kas nutiko? Sakau mano komanda pralošė…. Atsimenu tą momentą, nes visada labai norėjau laimėti ir būti geriausiu žaidėju“.

„Jei nesikeisi pats, keisi žmonas kiekvienais metais. Aš galvodavau, kodėl jos visos vienodos. Iš kitų šalių, o problemos tos pačios. Ir tik dabar supratau, kad čia ne žmonų, o mano problema. Kad aš ne taip elgiausi. Bet šiandien esu labai laimingas. Man pasisekė, nes turiu savo žmoną Lizą“, - laidos „Bus visko“ kūrėjams pasakojo D. Kasparaitis.

Būtent su žmona Liza Darius šiandien augina net keturis vaikus ir yra priėmęs kai kuriems vyrams tikriausiai nelabai suprantamą poziciją - jau kelerius metus vyras laiką leidžia namuose su savo vaikais. Ir sako, kad tai - geriausias sprendimas jo gyvenime.

„Mane labai daug mane išmokė vaikai, ramybės ir kantrybės. Suprantu, kodėl kartais vyrai bėga iš namų. Sunku būti namuose. Aš galvodavau, kaip lengva. Duodi moteriai pinigų, tegul būna namuose ir auklėja. Ir tik pats su jais pabuvęs supratau, ką tai reiškia. Dabar aš suprantu visas mamas“.

Pajutęs, kas yra šeimyninė laimė, pasikeitė Dariaus požiūris ir į uždirbamus pinigus. Vyras teigia iššvaistęs savo milijonus nežinia kam bei visada jautęs pareigą už visus mokėti, pirkti brangiausius daiktus ir važinėti tik su prabangiais automobiliais. O šiandien viskas kitaip.

„Nežinojau, ką reiškia pinigai. 10 ar 20 tūkstančių dolerių - koks skirtumas? Dabar suprantu, kad dešimt tūkstančių yra dideli pinigai. Sunku juos uždirbti. Sportininkai nelabai supranta, kiek normaliam žmogui kainuoja uždirbti tuos pinigus. Kaip sunkiai reikia eiti į darbą. Aš dabar daugiau gaunu kaifo iš gyvenimo nei važinėdamas prabangiomis mašinomis ar vaikščiodamas į prabangius restoranus. Vis galvodavau - kodėl aš toks nepatenkintas? Ir supratau, kad ne tame čia reikalas. Tikroji laimė - vaikai ir geri santykiai su žmona“.


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Migle