Vaikai > Vaiko priežiūra > Vyras sukūrė...
 

Vyras sukūrė „augančius“ batus skurdžiai gyvenantiems vaikams (foto, video)


2015 12 19 | Autorius: Mama.lt
 

Pasaulyje yra daugiau nei 300 milijonų vaikų, kurie neturi batų. Dar daugiau vaikų avi netinkamo dydžio avalynę. Kūrybingam vyrui Kentonui Lee kilo puiki idėja - jis nusprendė sukurti ilgaamžius batus, kuriuos būtų galima lengvai sumažinti arba padidinti.

Vyras drauge su bendraminčiais įkūrė „The Shoe That Grows“ kompaniją ir ėmė siūti iš gumos ir odos sukurtus batus, kurie „auga“ kartu su vaiku. Persegus tvirtas sagteles batas gali padidėti net 5 dydžiais, o labai patvarios medžiagos užtikrina avalynės ilgaamžiškumą, tad juos kasdien galima avėti apie 5 metus.

Visi norintieji gali nusipirkti tokių batų porą arba padovanoti batukus vaikui, kuriam jų ypač reikia. Šiandien patogiais, originaliais, praktiškais ir dažniausiai jiems vieninteliais batais džiaugiasi Kenijos, Ganos, Ruandos, Ugandos, Nikaragvos, Gvatelamos, Peru, Kolumbijos, Vietnamo, Laoso ir kitų šalių vaikai.

Daugiau apie prasmingą ir originalų projektą: www.theshoethatgrows.org


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (178)
Andreja