Namai > Šventės > TOP5 geidžiamiausi...
 

TOP5 geidžiamiausi žaislai Lietuvoje


2015 12 09 | Autorius: Mama.lt
 

Didžiąsias metų šventes pasitinkantys suaugusieji svajoja apie galimybę jaukiai pabūti su šeima, pajusti pakilią nuotaiką, galbūt ilgėliau pamiegoti, tačiau mažyliams tai - Kalėdų senelio, skanėstų ir dovanų laukimo metas. Kokių žaisliukų labiausiai laukia mažieji lietuvaičiai? Siūlome susipažinti su Lietuvoje populiariausių žaislų TOP5!

„Vaikų norus formuoja tai, ką jie mato televizorių ekranuose, kino teatruose, reklamose, todėl nieko nuostabaus, kad būtent iš ekranų nužengę žaislai yra vieni populiariausių. Mažiesiems taip pat patinka viskas, kas susiję su technologijomis – tai žaislai robotai su balso atpažinimo funkcija, išmanieji laikrodžiai ir pan. Galima teigti, kad viskas, kas eina koja kojon su technologijomis, tampa TOP‘u“, – sako parduotuvių tinklo „Žaislų planeta“ marketingo specialistė Agnė Uleckaitė. Ji taip pat pastebi, kad jau kelerius metus iš mados neišeina ekologiški, mediniai žaislai – jų labiausiai ieško mažesnių vaikų tėveliai, o vienas svarbiausių kriterijų renkant žaislą yra kokybė.

Lapkričio ir gruodžio mėnesiai – tai laikotarpis, kai parduodama daugiausiai žaislų. A. Uleckaitė pastebi, kad tiek pernai, tiek šių metų žaislų tendencijos panašios, todėl ieškantys dovanų mažiesiems, idėjų gali pasisemti iš 2014 m. kalėdiniu laikotarpiu daugiausiai parduotų žaislų sąrašo. Remiantis vieno didžiausių žaislais prekiaujančių tinklų „Žaislų planeta“ duomenimis, tokie Lietuvoje buvo:

1. Šuo robotas, kuris reaguoja į balsą, šviesą bei garsą, atlieka tam tikras komandas, vizgina uodegą, graužia bei žaidžia elektroniniu kaulu. Šis žaislas – puikus tikro augintinio pakaitalas, tik valdomas išmaniosiomis

2. „Lego“ konstruktorius – tai jau klasika tapęs, vienas mėgstamiausių vaikų žaidimų visame pasaulyje. Tiesa, šiandieninis žaidimas gerokai ištobulintas ir mažai primena pradinį variantą – į konstruktorių integruoti šiandieninių filmų herojai, o kai kurios konstrukcijos tokio sudėtingumo, kad jas konstruojant turi ką veikti ir 14-metis paauglys.

3. Mokomasis pasaulio gaublys – ne tik suteikia vaikui galimybę pažinti įvairias pasaulio vietas, bet ir linksmai praleisti laiką vairalazde valdant aplink gaublį skraidantį lėktuvėlį. Lėktuvo pilotas, skrisdamas aplink pasaulį, supažindina vaiką su žemynais, užsienio tautybių žmonėmis, muzika, įžymiomis vietomis, pateikia užduočių.

4. Lėlės monstrės – tai 2010 m. išpopuliarėjusios ir vis dar visame pasaulyje labai mėgstamos, dažnai tradicinę barbę pakeičiančios, lėlės. Jų kūrėjas įkvėpė monstrų, demonų ir siaubo filmai, todėl lėlių išvaizda nė kiek neprimena įprastos lėlės. Kiekviena lėlė yra išskirtinė, sukurta pagal tam tikrą personažą, turinti savo istoriją. Iš viso yra daugiau nei 50 skirtingų lėlių.

5. Vėžliukai Nindzės – daugeliui gerai pažįstami personažai, išpopuliarėję dar 9-tame dešimtmetyje. Šių personažų figūrėles vaikams ne tik smagu kolekcionuoti, bet ir kurti savo kovos prieš blogį istoriją, kurioje paprasti vėžliukai tampa linksmais mutantais nindzėmis ir kartu su savo mokytoju Splinteriu kovoja prieš blogio jėgas.

Visame pasaulyje geidžiamiausių žaislų tendencijos panašios kaip ir Lietuvoje. Remiantis internetinio tinklapio „The toy insider“ sudaromais populiariausių žaislų sąrašais, šalia minėtų žaislų verta pamąstyti apie kalbančią lėlę, animacinių filmų, pavyzdžiui, „Ledo šalis“, herojų figūrėles, piešimo, naudojant 3D technologiją, rinkinį, žaislinius šautuvus ir pan.
 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (166)
Rokas