Vaikai > Vaiko priežiūra > Pediatras atskleidė, kaip...
 

Pediatras atskleidė, kaip nuraminti verkiantį vaiką? (video)


2015 12 05 | Autorius: Mama.lt
 

Santa Monikoje (JAV) jau 30 metų dirbantis pediatras Robertas Hamiltonas internete pasidalino nuotaikintu ir labai naudingu vaizdo siužetu - medikas pasidalino paprasta technika, kuri padeda greitai nuraminti verkiantį vaikutį. Tereikia pakrutinti jo užpakaliuką!

Daktaras R. Hamiltonas viena ranka prispaudžia pirmiausiai kairę, o tuomet ir dešinę mažylio rankutę prie krūtinės, jas apglėbia savo delnu, pirštais prilaikydamas vaikelio smakriuką, o kitą ranką pakiša vaikui po užpakaliuku. Vyras mažylį laiko palenkęs 45 laipsnių kampu, šiek tiek kilnodamas pasūpuoja, o tuomet ranka labai švelniai pajudina vaikučio kojas ir užpakaliuką.

Mažylis tokioje pozoje jaučiasi labai patogiai, greitai nurimsta ir atsipalaiduoja. Siūlome pasižiūrėti išsamų R. Hamiltono sukurtą vaizdo siužetą ir išbandyti jo unikalią metodiką:


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska