Namai > Šventės > Dėmesio! Konkursas:...
 

Dėmesio! Konkursas: „LEGO“ dalinasi Kalėdų nuotaika!


2015 11 16 | Autorius: Mama.lt
 

Kas per Kalėdas suteikia daugiausia džiaugsmo, ypač mažiesiems? Žinoma, kad Kalėdų senelio dovanos! Atspėti, apie kokią dovaną svajoja jūsų vaikas, kartais būna nelengva. Tačiau galite neabejoti, „LEGO“ ir „DUPLO“ rinkiniai suteiks džiaugsmo visiems - nuo paties mažiausio iki jau ūgtelėjusio mokyklinuko.

„LEGO CITY“ rinkinys su policijos sraigtasparniu patiks kūrybingiems berniukams, kurie svajoja užaugę tapti policininkais. Susikonstravęs galingą sraigtasparnį mažasis policininkas galės sučiupti „blogiuką“, kuris pavogtu kateriu bando pasprukti pelke pilna aligatorių.

„LEGO Friends Hartleiko švyturys“ – tai rinkinys, kuriuo džiaugsis kiekviena mergaitė. Prie švyturio atsidarė nauja ledainė, į kurią galima atkeliauti su „LEGO“ draugais maža valtele. Nesvarbu, kad už lango žiema, ledų norisi visuomet!

Vyresnius, 8-14 metų „Star Wars“, gerbėjus nudžiugins naujas „LEGO TIE Advanced Prototype“ konstruktorius. Belieka tik susikonstruoti slaptą žvaigždėlaivį, aprūpintą naujausiomis technologijomis, ir leistis į misiją.

„DUPLO Mano pirmoji ferma“ – tai rinkinys patiems mažiausiems kūrėjams ir atradėjams. Pažintis su naminiais gyvūnėliais gali būti linksma ir kūrybinga. Net maži piršteliai gali iš spalvotų kaladėlių pastatyti namus mažosios fermos gyventojams.

Laukti Kalėdų ir skaičiuoti, kiek dienų liko iki švenčių daug smagiau su „LEGO Advento kalendoriumi“. Šiemet jų yra net trys: „LEGO Friends“, „LEGO Star Wars“ ir „LEGO City“. Kas rytą atvėrus naujas kalendoriaus dureles, už jų galima rasti po siurprizą!


Nepraleiskite progos, dalyvaukite konkurse, laimėkite „LEGO“ ir „DUPLO“ rinkinius! Jums tereikia pasidalinti Kalėdų nuotaika spinduliuojančia nuotrauka - galbūt užfiksavote kalėdinės eglutės puošimą ar jaukią šventinę vakarienę, o gal jūsų mažylis buvo apsivilkęs dailų karnavalinį kostiumą arba įsijautęs pakavo dovanėles? Įkelkite nuotrauką, kvieskite bičiulius balsuoti ir laimėkite!

Konkurse dalyvaukite čia: http://www.mama.lt/konkursai/77/-lego-dalinasi-kaledu-nuotaika-


Gairės:  duplo,  konkursai,  konkursas,  lego,  lego duplo
 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (194)
LUKAS