Namai > Šventės > Daili dovanų dėžutė...
 

Daili dovanų dėžutė savomis rankomis (foto ir video instrukcija)


2015 11 11 | Autorius: Mama.lt
 

Pagal handimania.com

Suprantama, kad gauti ir dovanoti dovanas labai malonu, tačiau reikėtų nepamiršti, kad dailus įpakavimas suteikia dar daugiau puikių emocijų! Siūlome labai paprastai ir pakankamai greitai pasigaminti nedidelę, mielą ir tikrai gražią dėžutę smulkioms dovanėlėms!

Jums reikės:
Storesnio, gražaus popieriaus arba kartono
Kaspinėlio ar kitų papuošimų jau sulankstytai dėžutei
Klijų kartonui (nebūtina)

Įrankiai:
Pieštukas
Žirklės
Šratinukas
Kompaktinė plokštelė
Trintukas
Trikampė liniuotė

Gaminame ir lankstome dėžutę:
Kartono lapą pasidėkite taip, kad jo geroji pusė būtų prigludusi prie stalo, o jūs žvelgtumėte į būsimąją vidinę dėžutės pusę. Viršutiniame lapo kampe apsibrėžkite kompaktinę plokštelę.

Aštriu pieštuku įspauskite taškiuką kompaktinės plokštelės centre.

Ties pasižymėtu taškeliu, naudodami trikampę liniuotę taip, kad jos vienas kampas sutaptų su kartono lapo kraštu, praveskite liniją per pasižymėtą taškiuką. Linija turi būti ilgesnė, nei kompaktinės plokštelės skersmuo. Tokią pat liniją praveskite ir nuo lapo viršaus.

Gautos linijos apskritimą dalina į keturias dalis. Ties kiekviena dalimi priglauskite kompaktinę plokštelę ir apibrėžkite taip, kaip parodyta nuotraukoje.

Ties apatine, dešinėje esančia apskritimo dalimi vėl priglauskite kompaktinę plokštelę ir ją apveskite taip, kaip parodyta nuotraukoje. Dabar turėsite jau du susiliejančius apskritimus. Antrąją apskritimą subraižykite taip pat, kaip ir pirmąjį - pažymėkite centrą, praveskite linijas ir keturiose dalyse, pasinaudojant ta pačia plokštele, apibrėžkite lenktas linijas.

Jau subraižėte visas reikiamas linijas - metas kirpti. Iškirpkite tik dviejų susiliejančių apskritimų formą, ties kitomis linijomis kirpti nereikia, jos reikalingos lankstymui.

Centrines tiesias linijas galite pavalyti trintuku, o ties lenktomis linijomis, priglaudus kompaktinę plokštelę, perbraukite šratinuku (širdelė neturi būti išlindusi). Braukite atsargiai, neperdurkite ir neperplėškite popieriaus. Perbraukti reikia tam, kad būtų lengviau lankstyti.

Sulenkite dėžutę. Šonus galite suklijuoti, tačiau, įdėjus dovaną ir užlenkus dėžutės viršutinę dalį bei aprišus kaspinu, ji, jeigu buvo gerai sulankstyta, turėtų laikyti formą ir be klijų.

Dėžutę galite papildomai dekoruoti aplikacijomis, lipdukais, blizgiais rašikliais... Pasitelkite savo fantaziją!

Siūlome pasižiūrėti video instrukciją ir dar kartą peržvelgti visus dėžutės braižymo, karpymo ir lankstymo etapus:
 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
uwa
Gvidas