Vaikai > Laisvalaikis > Dailė ir darbeliai: ruduo...
 

Dailė ir darbeliai: ruduo (foto)


2015 09 13 | Autorius: Mama.lt
 

Rankdarbiai, piešimas, aplikacijų ir dekoracijų gamyba ugdo vaikų kūrybiškumą, lavina jų smulkiąją motoriką, padeda susipažinti su spalvomis, fakūromis ir raštais. Sezoniniai darbeliai yra puiki proga susipažinti su metų laikų kaita ir gamtos gyvenimo ritmu. Dalinamės šiauniomis idėjomis, siūlome eiti pasivaikščioti, prisirinkti rudeniškų gėrybių ir išlaisvinti savo fantaziją!

Mieli ežiukai iš kankorėžių ir trupučio veltinio bei priklijuotų akyčių.

Mama ar tėtis gali nupiešti ir iškirpti ežiuko formą, o vaikų užduotis yra apklijuoti jį lapais.

Skirtingi lapeliai gali tapti žaviomis gyvūnų aplikacijomis.

Vyno kamščius pamerkite į guašą ir sudėliokite spalvingo rudens medžio antspaudus.

Medžių lapų anstpaudus galima padaryti sulenktu kartono ritinėliu nuo tualetinio popieriaus.

Apsibrėškite lapus, pasidarykite trafaretą ir jo pagalba išsikirpkite spalvingus rudens lapus iš kietesnio, spalvoto popieriaus. Šiuos lapus suverkite į girliandas.

Išliekite akvarelinį foną, palaukite, kol jis nudžius, užlašinkite nemažai tamsių akvarelinių dažu ir paskirstykite juos lape pūsdami per šiaudelį - gausis mistiški ir baugūs medžiai.

Kiaušinių dėžutė gali tapti smagiais grybukais - keisdami kepurėlės ir kotelio spalvas supažindinsite vaiką su įvairiomis grybų rūšimis.

Iš storesnio kartono iškirpkite rudens gėrybių siluetus ir leiskite vaikui juos apsukti tinkamos spalvos vilnoniu siūlu. Puikus pratimas besivystantiems pirščiukams!

Spalvingi lapai gali virsti puošniu rudens vainiku namų durų papuošimui.

Princas Rudenėlis su pačia dailiausia karūna - tereikia kartono, klijų ir keletos dailių lapų.

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (195)
Kamilė