Namai > Santykiai > Romantiškos dovanų...
 

Romantiškos dovanų idėjos (foto)


2015 08 11 | Autorius: Mama.lt
 

Sakoma, kad meilę geriausiai sutvirtina dėmesys, o smulkios ir mielos dovanėlės yra puikus būdas parodyti savo jausmus mylimam žmogui. Dalinamės puikų, nebrangių arba savo rankomis pagaminamų dovanų idėjomis, kurias galite pritaikyti tiek ypatingai progai, tiek ir kasdieniam siurprizui.

Šis dailus širdelių koliažas yra pagamintas iš gimus vaikučiui gautų atviručių. Žinoma, jam galima panaudoti ir vestuvių atvirutes arba nuotraukas.

Romantiška ir linksma patalynė - praktiška ir įdomi idėja.

Puikus būdas pasitikti po darbo ar iš kelionės grįžusią antrąją pusę.

Iš žemėlapio iškirptos širdutės, o jose pažymėta, kur pora susipažino ir pirmą kartą pasibučiavo. Taip pat galima iškirpti širdelę su vestuvių ar vaikelio gimimo vieta.

Užsakykite pagalvėlę su gražiausių akimirkų nuotraukomis. Tokias pagalvėles gamina dauguma spaudos ant audinių paslaugas teikiančių įmonių, o taip pat nemažai nuotraukas ryškinančių fotosalonų.

Laisvą dieną mylimą žmogų nustebinkite sukrautu pikniko krepšiu bei kvietimu dviese ar su visa šeima praleisti smagią dieną gamtoje.

Ant storesnio popieriaus lapo užrašykite pavienius mielus žodžius, palinkėjimą, padėką ar eilėraštį - tai bus fonas mielai nuotraukai.

Heliu pripildyti balionai, kaspinai, nespalvotos nuotraukos ir sauja rožių žiedlapių padės sukurti nepamirštamą atmosferą.

Iš saldainių sukonstruotas tortas - gardi dovanėlė saldumynų mėgėjams.

Ant apvalių raktų pakabukų išgraviruotos svarbios gyvenimo datos, pavyzdžiui, ant vietos plokštelės galima išgraviruoti susipažinimo datą, ant kitos - vestuvių, ant trečios - vaiko gimimo dieną. Gimus dar vienam mažyliui galima pridėti ir ketvirtą pakabutį su antrosios atžalos gimtadieniu.

Į kompaktą įrašykite antrai pusei patinkančias ar mielus gyvenimo įvykius primenančias dainas. Šauni dovanėlė, kurią galima įteikti prieš kelionę automobiliu ar linkint smagesnio kasdienio važiavimo į darbą.

Linksmi ir juokingi marškinėliai pradžiugins net didžiausią paniurėlį! Jeigu manote, kad tokie marškinėliai pernelyg vaikiški, tai galite juos vilkėti namuose ar naudoti vietoje pižamos.

Derantys ir meile spinduliuojantys puodeliai padės greičiau pabusti rytais.


 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
Orinta
2015-09-29 11:14:26
Mes perkame vaistinese. Del vartojimo reiketu pasitarti su specialistu, kadangi vaistas vistik receptinis. Nors jo niekas kaip ir neprase maniskio nei karto. O siaip, vaistas vienas tu, kurie itin gerai toleruojami ir neuzsilaiko organizme be reikalo ilgai. Pasiskaitymui: w ww .goo. gl/qy5bn0
Orinta
2015-09-29 11:14:08
Priligy prailgina lytinio akto trukme ne vienu kartu, taciau visiskai nesukelia lytinio saltumo, apatijos ar mieguistumo. Taip pat nekelia pripratimo.
Orinta
2015-09-29 11:13:45
Pagal tai, koks poreikis, kokia problema, galima gerti siu vaistu po 30arba po 60mg. Paprastai pakanka mazesnes dozes. Sios dozes vienkartines, skirtos tik tam paktui, todel norint sulaukti efekto nebutina gerti nuolat.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Migle