Virtuvė > Maistas > Greita ir skanu: makaronai...
 

Greita ir skanu: makaronai su priedais viename puode (foto)


2015 07 30 | Autorius: Mama.lt
 

Makaronų patiekalai yra greitai paruošiami, sotūs, maistingi, o jų įvarovė tiesiog begalinė! Siūlome labai lengvą ir paprastą makaronų ruošimo būdą - į didesnį puodą ar gilią keptuvę tereikia sudėti makaronus, pasirinktus priedus, užpilti vandeniu ar sultiniu ir ištroškinti. Gardžiai pamaitinsite visą šeimą ir tereiks išplauti tik vieną puodą! Dalinamės 5 viename puode ruoštų makaronų patiekalų receptais.

Šių receptų paruošimo būdas yra vienodas - į puodą dėkite nevirtus makaronus, pasirinktus priedus, berkite druskos ir prieskonių, pilkite porą šaukštų aliejaus, keletą stiklinių skysčio, kad produktai būtų vos apsemti. Kaitinkite nemaišant iki kol užvirs, o tuomet vis pamaišant troškinkite iki kol makaronai suminkštės (apie 10 min.), o didžioji dalis skysčio nugaruos. Į paruoštą patiekalą galima įmaišyti šlakelį riebios grietinėlės, tarkuoto sūrio ar užberti jo tiekiant.

Spagečiai su pomidorais ir bazilikais

Spagečiai, vyšniniai pomidoriukai, svogūnas, kelios česnako skiltelės, šviežio baziliko šakelės, druska, pipirai, smulkinti, džiovinti čili pipirai, aliejus, vanduo. Tiekiant: tarkuotas kietasis sūris.

Spagečiai su vištiena, pievagrybiais ir žirneliais

Spagečiai, vištienos krūtinėlė, pievagrybiai, šaldyti žalieji žirneliai, šviežios čiobrelių šakelės, druska, pipirai, prieskoninės žolelės, truputis nutarkuotos citrinos žievelės, aliejus, vanduo arba sultinys. Baigus gaminimą: keli šlakeliai riebios grietinėlės. Tiekiant: tarkuotas sūris.

Spagečiai su faršu ir daržovėmis

Spagečiai, jautienos faršas, vyšininiai pomidoriukai, kubeliais pjaustytos daržovės: svogūnas, saldžioji paprika, cukinija, baziliko lapeliai, druska, pipirai, aliejus, vanduo arba sultinys. Tiekiant: tarkuotas kietasis sūris.

Kaspinėliai su vištiena pomidorų padaže

Kaspinėliai, virta ir rankomis suplėšyta vištienos krūtinėlė, skardinė konservuotų ir pertrintų pomidorų, keli šaukštai pomidorų pastos, svogūnas, šviežias bazilikas, džiovintos prieskoninės žolelės, džiovinti čili pipirai, druska, pipirai, aliejus, vanduo. Tiekiant: tarkuotas kietasis sūris.

Vamzdeliai su brokoliais ir moliūgu

Vamzdeliai, svogūnas, česnako skiltelės, brokolis, kubeliais pjaustytas moliūgas, druska, pipirai, džiovinti čili pipirai, aliejus, vanduo. Tiekiant: tarkuotas kietasis sūris.
 


 
Taip pat skaitykite
Daugelis tėvų susiduria su nevalgaus vaiko problema - mažyliai atsisako valgyti, nori tik saldėsių ir greito maisto, per kiekvienus...

Kava - tonizuojantis gėrimas nuo kurio prasideda daugelio žmonių rytas. Bet ar žinojote, kad šis gėrimas gali puikiai papildyti...

Viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau informacijos apie įvairiais būdais užaugintas vištas. Svarstoma, kaip tai lemia...

Dažnai diskutuojama, ar egzistuoja tradicinė lietuviška virtuvė ir kokie patiekalai bei produktai galėtų būti jai priskiriami....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Migle