Sveikata > Šeimos sveikata > Mankšta visai šeimai (video)
 

Mankšta visai šeimai (video)


2015 07 24 | Autorius: Mama.lt
 

Sportas ne tik padailina figūrą, bet ir suteikia jėgų, užtikrina puikią nuotaiką bei sustiprina sveikatą. O sportas drauge su visa šeima yra nuostabus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris sutvirtina tarpusavio ryšius ir yra naudinga sveikos gyvensenos pamoka vaikučiams. Dalinamės patarimais, kaip atrasti laiko sportui su visa šeima bei linksmos mamos, tėčio ir vaikelio mankštos vaizdo siužetu.

Susitarkite dėl pasivaikščiojimo tradicijos. Pasikalbėkite ir nutarkite, kad, pavyzdžiui, šešis vakarus per savaitę visi kartu eisite pasivaikščioti prie namų esančiame parke arba žygiuosite į tolimesnę parduotuvę nusipirkti vaisių rytojaus pusryčiams.

Namų ruošos darbus paverskite aktyviu žaidimu. Vieną savaitės dieną skirkite namų ruošai ir darbus atlikite drauge su visa šeima. Įsijunkite muziką, valydami dulkes ir plaudami grindis šokite bei dainuokite. Atlikę vieną darbą padarykite kelis mankštos pratimus. Įsilieję į bendrą veiklą puikiai pasismaginsite ir džiaugsitės švariais namais!

Atraskite laiko mankštai kasdienėje veikloje. Paverskite mankštą smagiu užsiėmimu ir pasižadėkite, kad, pavyzdžiui, prieš valydamiesi dantis penkis kartus pritūpsite, baigę praustis padarysite penkis šuoliukus ir t.t. Galite susidėlioti mankštos planą ir padaryti pratimus reklamos metu, kuomet su visa šeima žiūrėsite televizorių.

Išbandykite įvairias sporto šakas. Pasistenkite kiekvieną savaitę ar bent kartą per mėnesį atrasti laiko naujai sporto šakai ar aktyviam laisvalaikio leidimui. Visi drauge galite žaisti krepšinį, futbolą, bėgioti, plaukioti, važinėti dviračiais, išbandyti orientacinį sportą, laipiojimą alpinistinėmis sienelėmis ir pan. Atradę visiems patinkančią sporto šaką galite pradėti nuolat lankyti užsiėmimus.

Dalyvaukite sporto renginiuose. Aktyviam gyvenimo būdui populiarėjant, atsiranda vis daugiau visai šeimai pritaikytų sporto renginių. Beveik kiekvienas miesto maratonas, grupinis žygis pėsčiomis, dviračiais ar slidėmis, orientacinio sporto varžybos siūlo nesudėtingas, trumpas, saugias trasas, skirtas šeimoms su mažais vaikais. Pradėję dalyvauti renginiuose su visa šeima ne tik gerai praleisite laiką, bet ir susirasite bičiulių, įsiliesite į bendruomenę, gausite informacijos apie artėjančius renginius.

Įkvėpimui siūlome peržiūrėti trumpą vaizdo siužetą, kuriame mankštą atlieka visa šeima:


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Medute