Namai > Šventės > Maisto patiekimo idėjos...
 

Maisto patiekimo idėjos vaikų šventei (foto)


2015 07 22 | Autorius: Mama.lt
 

Artėjant vaiko gimtadieniui galima nesunkiai suruošti ypatingą šventinį stalą su valgomomis puošmenomis, kurios patiks net ir labiausiai užsispyrusiems nevalgiukams.

Ant paprasčiausio popieriaus lapo galite greitai nupiešti nesudėtingus kontūrus, pripjaustyti daržovių, padėti uogų, riešutų ir pasiūlyti vaikui jais „nuspalvinti“ piešinuką, o vėliau jį ir suvalgyti. Procesą galima ir pakartoti!

Vaikų šventiniam stalui galima paruošti originalių desertinių dešrainių. Reikės minkštų, pailgų bandelių, riešutų sviesto ar šokoladinio kremo, bananų ir raudonos spalvos uogienės.

Linksmasis kiškis puikiai tiks šventiniams pusryčiams. Jis sukonstruotas iš kepto kiaušinio, apkepintų šoninės juostelių, plonomis juostelėmis pjaustyto sūrio ir dviejų mėlynių.

Ant ilgų medinių pagaliukų galima pamainomis suverti įvairias uogas ir vaisius, užverti iš popieriaus iškirptus gėlių žiedelius ir lapelius. Pavyzdyje panaudoti džiovinti abrikosai, banano griežinėliai ir braškės.

Labai atsargiai pradurkite kiaušiniuose skylutes, išpūskite turinį, lukštus gerai praplaukite ir juos pripildykite pagal nurodymus ant pakelio paruošta želė, kisušinius laikykite šaldytuve iki kol želė sustings.

Sausainių formelėmis išpjaustykite sūrį ir duoną bei suverkite pakaitomis su daržovėmis, kumpio gabaliukais. Sumuštiniams ant pagaliukų tiks patys įvairiausi, jūsų turimi ir vaikų mėgstami ingredientai.

Stalą puikiai puošiančią saulėgražą galima sudėlioti iš saujos tamsių uogų bei geltonos, oranžinės spalvų keksiukų arba sausainių. Suaugusiuosius galima pavaišinti saulėgrąžomis iš juodųjų alyguogių ir sūrio gabaliukų.

Žalieji vikšriukai yra ant medinio pagaliuko suvertos vynuogės, akytės pagamintos iš vanilinio ir šokoladinio glajaus lašiukų.

Paukščiai lizdelyje gali tapti puikiu pagrindiniu patiekalu - tereikia iš išvirtų makaronų suformuoti lizdelį, po juo pakišti saliero šakelę, o ant viršaus uždėti apvalius kotletukus ar troškintus teftelius. Paukščiukų akytes galima pagaminti iš kiaušinio gabaliuko ir pipirų grūdelių arba panaudoti konditerinius papuošimus, o snapeliais gali tapti paprikos ar morkos trikampiukas.
Troškintų teftelių receptą rasite čia: http://www.mama.lt/show-recipe/10078/vistienos-tefteliai-pomidoru-grietines-padaze

Įvairius pjaustytus vaisius ir uogas galite sudėlioti į vaivorykštę.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (180)
Kaironas