Namai > Interjeras > „Baldų rojaus“...
 

„Baldų rojaus“ aukcione – baldai nuo 1 euro


2015 06 22 | Autorius: Mama.lt
 

Vienas didžiausių baldų prekybos centrų „Baldų rojus“ skelbia stulbinančią akciją – kviečia baldus įsigyti nuo 1 euro. Jau ateinantį šeštadienį, birželio 27 dieną 13 val., prekybos centro kieme prasidės antrasis naujų baldų aukcionas, kuriame visų baldų pradinė kaina bus vienas euras.

Pirmasis toks aukcionas buvo stebėtinai sėkmingas – pirkėjai tiesiog „iššlavė“ visus baldus ir sutaupė daug pinigų namų įsirengimui ar atsinaujinimui. Dauguma baldų buvo parduoti pigiau nei rinkos kaina. Vidutinė baldų kaina sudarė 57 proc. realios jų vertės. Buvo baldų, kuriuos pirkėjai įsigijo už 500 litų, nors jų kaina siekė ir pusantro tūkstančio litų.

Pirmajame naujų baldų aukcione buvo parduoti 47 baldai. Pirkėjai galėjo įsigyti tokių gamintojų, kaip „Magrės baldai“, „Drakonita“, „Dextera“ ir kitų žinomų prekės ženklų, gaminius. Kokie baldai atsidurs ant aukciono „prekystalio“, galima susipažinti internetinėje svetainėje www.baldurojus.lt.
 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (192)
Augustė