Sveikata > Šeimos sveikata > Aktoriai ir prodiuseriai...
 

Aktoriai ir prodiuseriai rungėsi nuotykių parke


2015 05 18 | Autorius: Mama.lt
 

Praeitą savaitę aktoriai ir prodiuseriai rinkosi į nuotykių turnyrą. Improvizacinio teatro „Kitas Kampas“ aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Dima Golovanov ir direktorė Airina Kazlauskaitė, aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė ir televizijos laidų prodiuserė Elena Puidokaitė lenktyniavo „UNO Park“ nuotykių parko Žalioje Trasoje bei bandė įveikti visas rungtis kuo greičiau. Taip jie kviečia po žiemos apsnūdusius žmones atkreipti dėmesį į aktyvias pramogas ir aktyvų šeimų laisvalaikį, praleidžiamą kartu.

„Vaikų darželiuose ir mokyklose labai trūksta fizinės veiklos vaikams. Juk fizinis aktyvumas yra būtinas pilnavertiškam ir aktyviam gyvenimui. Tai puiki galimybė atvykti su šeima, praleisti laiką gamtoje, gryname ore ir nevykti kažkur už miesto. Neįmanoma būti blogos nuotaikos po laipynių medžiuose, šypsena nedingsta nuo mano veido“, - įveikusi Žalią Trasą džiaugėsi Elena Puidokaitė.

Audrius Bružas pasistiprinęs čia pat pirktu sumuštiniu kalbėjo, kad būtinai reikia sportuoti ir tai daryti kartu su šeima: „Kai tik mano mažasis dar paaugs, ateisime čia kartu. Kaip smagu būti gamtoje!”

Kristina Savickytė-Damanskienė neišsigando lietingo sekmadienio ir atvykusi į parką kartu su visa šeima įdėmiai klausėsi instruktažo. Aktorė juokavo, kad būnant medžiuose lietus nesijaučia, tad oras jokia kliūtis.

Airina Žalią Trasą įveikė per 19,57 min., Elena per 19,30 min., Kirilas per 19,05 min., Kristina per 14,48 min., Dima per 5,58 min. ir Audrius per 4,25 min. Audrius Bružas laimėjo šį turnyrą bei laipynes nuotykių parke visai šeimai. Kiti dar turės progą atsiimti kituose turnyruose, kuriuos planuoja nuotykių parkai.


 


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Adomas