Namai > Interjeras > Namų interjeras pagal...
 

Namų interjeras pagal Zodiako ženklą


2018 01 08 | Autorius: Mama.lt
 

Astrologai teigia, kad Zodiako ženklas lemia žmogaus asmenybės bruožus, polinkius ir pomėgius, tad įsigilinus į žvaigždių išsidėstymą galima geriau suprasti save, priimti teisingesnius sprendimus, o taip pat ir susikurti jaukią namų erdvę.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Interjere būtinai turi būti raudonos ir ugninės spalvos. Šio ženklo žmonės mėgsta abstraktų, šiuolaikišką meną, tad tokie paveikslai ant sienų, skulptūrėlės - puiki idėja. Daugybė veidrodžių – taip pat gerai. Avino miegamajame būtina atributika yra treniruoklis, masažo stalas ar koks kitas įrenginys, padedantis gerinti savijautą. Šio ženklo atstovus užburia žvakės, jų gali būti daugybė visuose namų kampeliuose.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jaučio namuose turi vyrauti žalia spalva, kuriai puikiai atstovauja augalai – nuo paprasčiausių iki egzotinių. Gėlės namuose sukuria komforto ir jaukumo jausmą, o be šito Jaučiai negali gyventi. Šio ženklo atstovams namai – it ramybės uostas, jaukus lizdelis, kur šilta, šviesu, minkšta ir patogu. Daug dėmesio reikėtų skirti virtuvei, kadangi Jaučiai labai mėgsta gerą, kokybišką, namuose ruoštą maistą. Dar viena labai svarbi namų erdvė yra svetainė, kadangi Jaučiai mielai leidžia laiką su šeimos nariais, puikiai pailsi ir pasikrauna energijos su jais bendraudami ar tiesiog būdami šalia.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)

Jiems reikia daug erdvės ir vietos, mažame būste ir nuotaika, ir savijauta bus prasta. Dvynys svaigsta nuo gražaus vaizdo per langą, tai tarsi maitina jo vaizduotę. Jie mėgsta gražius niekučius, suvenyrus, geras knygas ir t. t. Dvyniams labai tiktų lofto tipo būstas, kuriame beveik nėra sienų, o viena didelė erdvė, joje šio ženklo žmogus, nuolat matydamas savo šeimos narius, naminius gyvenūnus, jausis gerai, patenkins savo milžinišką bendravimo poreikį.

Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)

Vėžio ženklo žmonės labai šeimyniški, lengvai pasiduodantys nostalgijai, ypatingai vertinantys šeimos prisiminimus, giminės tradicijas. Jiems patinka senoviniai daiktai, daug šeimos nuotraukų ant sienų. Vėžiai kaupia smulkius niekučius, suvenyrus, linkę kolekcionuoti - daugumai toks daiktų kiekis atrodo perdėtas, nereikalingas, tačiau nei jų išmesti, nei perkelti į kitą vietą negalima – tai stipriai užgaus Vėžiui širdį. Šio ženklo atstovai labai sentimentalūs ir jo namai – tai jo vidinis asmeninis pasaulis, kuriame pavojinga ką nors keisti.

Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)

Šio ženklo atstovai gyvena ir mąsto plačiai, todėl ir jų namai turi būti erdvūs ir dideli: ir miegamojo lova – tokia, kurioje gali pasimesti, ir valgomojo stalas – toks, prie kurio tilptų 25 žmonės. Liūtai nemėgsta tamsos. Jų būsto langai turi būti saulėtoje rytinėje ar pietinėje pusėje. Šio ženklo žmonėms labai patinka karališka raudonojo vyno spalva, o taip visi aukso ir sidabro atspalviai.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Mergelės yra tikros perfekcionistės, tad jų namuose, pirmiausia, turi būti nepriekaištinga švara ir tvarka. Mergelės yra ganėtinai meniškos, neretai pačios kuria, o taip pat ir mėgsta meną, tad jų namuose savo vietą randa daug įvairių dailių daiktų ir rankdarbių. Šio ženklo žmonės vertina išsilavinimą, tad jų namuose visada pilna knygų.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, reikia ypač daug erdvės. Jų namuose baldų ir kitokių daiktų – minimumas, tačiau yra visa įmanoma ir reikalinga technika. Svarstyklės, jeigu tik leidžia finansinės galimybės, mielai išbando visas įmanomas technikos naujoves, nuolat keičia ir tobulina savo namus. Tiesa, net ir nuolat keisdamos namus Svarstyklės sugeba juos išlaikyti dailius ir tvarkingus, išvengia remontą lydinčio chaoso.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionai – uždari žmonės, todėl ir namuose mėgsta daug durų, prietemą, užuolaidas. Dievina brangius audinius, gerą medį ir tikrą odą. Galima sakyti taip: Skorpionai mėgsta viską, prie ko malonu liestis. Jiems tai – erotiška. Jei namuose šio ženklo atstovai neturi atskiro kambario, būtina surasti kampelį, kuriame jie galėtų nuo visų pasislėpti. Skorpiono ženklo žmonės labai domisi mistika, ezoterika, senaisiais mokymais, tad jiems patiktų įsirengti namus pagal feng šui taisykles, jų namuose daug žvakių, nuo piktųjų dvasių saugančių smulkmenų - vėjo varpelių, veidrodėlių ir pan.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai nemėgsta leisti laiko tarp keturių sienų, todėl namų aplinka didelės įtakos neturi. Tai – „judėjimo“, „kelionių“ žmonės, ir būstas jiems yra vieta, kurioje jie gali laikyti dviratį, slides, keletą palapinių ir panašius daiktus, o, esant reikalui, pernakvoti ir pasikrauti jėgų naujiems iššūkiams. Šauliai mėgsta šviesą, gaivą, energiją, tad jiems patiks švarūs, šviesūs, baldais ir įvairiomis smulkmenomis, puošybos elementais neperkrauti namai.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiai, kaip ir Jaučiai, yra Žemės stichijos atstovai, todėl jų namuose turi būti daug žalumos. Jie mėgsta rankų darbo daiktus, ypač baldus. Ožariagiams ypatingai patinka antikvariniai baldai ir puošybos elementai, jų namų aplinka rami, tradicinė, subalansuota, dalykiška. Ožiaragiai ypatingai vertina karjerą, daug dėmesio laiko ir jėgų skiria darbui, tad galimybė turėti atskirą darbo kambarį juos tikrai nudžiugintų.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai ypatingai mėgsta technikos naujoves, kompiuterizuotus daiktus, šiuolaiškiką, pakankamai šaltą dizainą. Šio ženklo žmonėms nereikia nei masyvių baldų, nei įvairių smulkmenų, tai ypač praganbių daiktų, tačiau jie nelinkę taupyti rinkdamiesi buitinę, garso ir vaizdo techniką.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Jų namuose turi būti daug augalų, daug paveikslų ant sienų – ir klasikinių, ir abstrakčių, o, geriausia, – impresionistinių. Žuvų namai, ypač vyrų, dažnai nėra labai švarūs ir tvarkingi. Tačiau ten pilna, nors ir nereikalingų, bet turinčių gražių prisiminimų ir keliančių romantines nuotaikas daiktų.
 


 
Taip pat skaitykite
Cara Brookins - drąsi ir stipri keturių vaikų mama, kurios ryžtas įkvepia. Moteris paliko smurtaujantį vyrą ir neturėdama nė kruopelytės...

Norisi, kad namai visuomet būtų tvarkingi, tad svarbu pasirūpinti ne tik jų interjeru, bet ir patogiais sandėliavimo baldais, todėl spintos...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Rudenį namus vertėtų papuošti margaspalviais lapais - juos galima įkomponuoti į puokštes, panaudoti dailinant nuotraukų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Augustė