Vaikai > Vaiko priežiūra > Oksanai Pikul-Jasaitienė:...
 

Oksanai Pikul-Jasaitienė: „Suruošti kūdikio kraitelį nėra taip paprasta“


2015 04 27 | Autorius: Mama.lt
 

Žinoma dainininkė, TV laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitienė žavi jau gerokai suapvalėjusiu pilvuku - moterį ir jos vyrą krepšininką Simą Jasaitį vasarą aplankys gandrai. Būsimoji mama spindi laime, tačiau pripažino, kad pasiruošti kūdikio atėjimui nėra taip pat paprasta, ypač, kai esi dar nepatyrusi mama.

„Pasirinkimas parduotuvėse toks gausus, kad labai sunku pasirinkti teisingai“, – BTV laidoje „Padėkime augti“ pasakojo būsima mama. Tuo tarpu specialistai teigia, kad pradžiai reikia turėti pagrindinių daiktų pirkinių sąrašą. Pasak jų, kad bene svarbiausias pirkinys yra automobilinė kėdutė kūdikiui.

„Ji turi būti ne per daug stati vaikui, joje turėtumėte rasti įmontuojamą specialią pagalvėlę kūdikio galvelei prilaikyti, labai svarbi trijų taškų diržų sistema, būtinas stogelis. Tačiau svarbiausia, tėvams išmokt tinkamai ją naudot, tai yra teisingai įtvirtinti savo automobilyje“, – atkreipia dėmesį „Babycenter“ parduotuvės konsultantė Irina.

Pasak atlikėjos Oksanos, kitas galvos skausmas yra transporto priemonė kūdikiui- vėžimėlis. Jį renkantis, būtina atsižvelgti į savo poreikius. O svarbiausia, atkreipti dėmesį į jo amortizaciją, manevringumą ir svorį.

„Padėkime augti“ laida kartu su Oksana rinkosi ne tik automobilines kėdutes ir vežimėlius būsimai atžalai, atlikėja parduotuvių konsultantus kamantinėjo apie lovytes, patalynę, gultukus ir kitą svarbią mažylių amuniciją.
 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Artūras