Namai > Santykiai > Povestuvinės kelionės...
 

Povestuvinės kelionės organizavimas: pagrindinės taisyklės


2015 03 16 | Autorius: Mama.lt
 

Pirmosios santuokoje praleistos savaitės tiesiog privalo būti kupinos meilės bei jaukaus buvimo kartu, tad trumpas pabėgimas kiekvienai porai suteiks gausybę teigiamų emocijų. Planuodami vestuves imkite mąstyti ir apie medaus mėnesį. Jau sugalvojote, kur norėtumėte jį praleisti? Gal tai – šalis, kurioje niekada nebuvote? Arba atvirkščiai – vieta, su kuria siejasi šilti ir romantiški prisiminimai?

Planuoti povestuvinę kelionę galima patiems: planavimo pradžia turėtų būti lėktuvo bilietų nusipirkimas, viešbučio užsakymas, vizos, jeigu ji reikalinga, darymas.

Jei esate prityrę keliautojai, visa tai bus įprastas reikalas, tad nepridarys didelių sunkumų. O štai tiems, kurie į užsienį ištrūksta tik kartą per metus (ar rečiau), gali kilti problemų. Dalykiniais klausimais jums padės kiti, labiau patyrę, keliautojai. Apklausinėkite savo draugus, bendradarbius, apsilankykite keliautojams skirtuose forumuose – tai padės išsirinkti viešbutį, aviakompaniją, sužinoti, kokias vietas iš tiesų verta aplankyti, o kokių geriau vengti.

Tuo atveju, jei viską nusprendėte patikėti kelionių agentūrai, iš anksto pasidomėkite jos reputacija, paskaitinėkite klientų atsiliepimus, apsilankykite agentūroje patys, užduokite jums iškilusius klausimus. Nė viena rimta firma nesistengs jums įbrukti kokios nors kelionės, tačiau patars, ką nors rekomenduos, parodys viešbučių, paplūdimių nuotraukas ir pan.

Susipažinkite su firmos teikiamomis paslaugomis. Gali jūs pageidaujate asmeninio gido, kuris nuvestų ten, kur norite? Arba padarytų ekskursiją tik jums dviems? Toks žmogus ne tik žinos vietines lankytinas vietas, bet ir rekomenduos, į kokį restoraną, klubą ar naktinį barą nueiti, jei norėsite pasilinksminti.

Kam patikėti povestuvinės kelionės organizavimą – jūsų teisė rinktis, tačiau labai rekomenduotina šią užduotį palikti profesionalams.


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Andreja