Namai > Santykiai > Povestuvinės kelionės...
 

Povestuvinės kelionės alternatyvos


2015 03 12 | Autorius: Mama.lt
 

Kiekviena jaunųjų pora nori leistis į romantišką, nepakartojamų įspūdžių kupiną povestuvinę kelionę, tačiau anaiptol ne visi nori nuobodžiai gulinėti paplūdimyje, dalis sutuoktinių neturi finansinių galimybių rinktis egzotiškas keliones, o kitus riboja laikas ar darbiniai įsipareigojimai.

Povestuvinis žygis

Sakoma, kad norėdami iš tiesų pažinti žmogų turite su juo leistis į kelionę. Pasirinkę žygį apie žmogų sužinosite dar daugiau! Lietuvoje ar netolimame užsienyje yra gausybė nuostabiausių regioninių parkų, pažintinių takų, įspūdingų upių baidarių žygiams. Tai pigu ir neužima daug laiko - tikrai pakaks savaitgalio.

Pirmieji pasimatymai

Dauguma porų tikrai prisimena savo pirmuosius pasimatymus, kurių metu pažintis ir draugystė tik pradėjo megztis. Siūlome kartu susidaryti keletos pirmųjų pasimatymų sąrašą ir juos atkurti - galbūt susipažinę vakarieniavote tam tikrame restorane? O gal dviračiais važinėjote upės pakrante?

Pasikalbėkite, išsirinkite tuos pasimatymus, kurie buvo patys šilčiausi (ir kuriuos yra įmanoma pakartoti) ir sudalyvaukite juose darkart.

Savaitgalio kelionė

Trumpa kelionė yra puikus būdas pabūti drauge, patirti naujų įspūdžių ir tuo pačiu neišleisti daug pinigų ir nesugaišti daug laiko. Verta rinktis netolimas Europos sostines (siūlome pasižiūrėti pigių skrydžių ar autobuso bilietų), iš anksto patiems susiplanuoti vietas, kurias norite aplankyti, užsisakyti viešbutį - dažniausiai tai pigiau ir lanksčiau nei naudojantis kelionių agentūrų paslaugomis.

+ 2 dienos

Savo vestuves tikriausiai švęsite viešbutyje, restorane (šalia kurio viešbutį taip pat nesunku rasti) ar kaimo turizmo sodyboje. Šventę planuokite taip, kad šventimo vietoje galėtumėte pabūti dar dienelę ar dvi - išlydėję svečius būsite gal ir pavargę, tačiau tikrai pakilios nuotaikos, tad šventės pratęsimas tik dviese bus tikrai smagus ir romantiškas.

Iš anksto susitarkite su papbroliais ir pamergėmis, kad jie pasirūpintų vestuvinių dovanų, kitų jums nebereikalingų daiktų pristatymu į jūsų namus.

SPA

Audringai atšventus vestuves ir visus jų organizacinius rūpesčius palikus už nugaros tikrai norisi atsipalaiduoti ir patinginiauti... Skirtike dieną ar dvi SPA procedūroms, masažams, mirkimui sūkurinėje vonioje - beveik visi šiuolaikiniai SPA centrai siūlo programas poroms, tad galėsite ilsėtis, mėgautis masažu ir žvelgti vienas kitam į akis...

Kelionė X

Jeigu norite leistis į trumpą ar ilgesnę povestuvinę kelionę, tačiau niekaip neišsirenkate, kur verta vykti, tai siūlome spontanišką žaidimą - planuodami povestuvinę kelionę tiesiog atsidarykite skrydžių bendrovės puslapį, pažvelkite, kurie pigesni aviabilietai siūlomi šiandien ir pirkite juos! Kelionės trukmę derinkite pagal finansines ir laisvo laiko galimybes.
 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Augustas