Namai > Santykiai > Kur praleisti medaus mėnesį?
 

Kur praleisti medaus mėnesį?


2015 03 09 | Autorius: Mama.lt
 

Koks turėtų būti medaus mėnuo? Niekas jums to nepasakys – tiksliau, gal ir pasakys, tačiau kiekvienas turės savą versiją. Vis dėlto niekas nepaneigs, kad svarbiausias jūsų tikslas – poilsis.

Medaus mėnuo svetur

Iš pradžių nuspręskite, kaip ketinate praleisti pirmąjį savo šeimyninio gyvenimo mėnesį – t.y. norite aktyvaus poilsio, daugybės nuotykių ir pojūčių, ar tiesiog ramybės ir nuošalumo. Nuo to labai priklausys, ką rinktis.

Trokštantiems romantikos labai tiks kelionė į Italiją (mėgstamiausi jaunavedžių miestai – Roma, Venecija). O gal Jus traukia Paryžius? Londonas? Europos šalių sostinės paprastai palieka labai daug įspūdžių ir malonių prisiminimų. Jūs galite žavėtis architektūra, fotografuoti, aplankyti istorinius paminklus, muziejus ir t.t.

Ilgitės ramybės ir egzotikos? Havajai, Kreta, Taitis, Seišeliai ir Maldyvai – bene dažniausiai jaunavedžių lankomos salos. Čia laikas tarytum sustingsta, tačiau netrūksta nei pramogų, nei patogumų: galima maudytis, degintis, valgyti egzotiškus vaisius, tačiau neapima jausmas, kad atsidūrėte visiškai negyvenamoje vietoje.

Azarto ir pramogų mėgėjai mielai renkasi Las Vegą, Antaliją, Nicą arba Ibizą – čia galima šėlti vakarėliuose ir linksmintis vandens parkuose.

Kaip matote, iš esmės ilsėtis galima visur – kalnuose, prie jūros, dykumoje ar net karališkuose apartamentuose. Svarbiausia, kad rastumėte tokį variantą, kuris tenkintų būtent jus ir padarytumėte tą, kuo anksčiau ir turėtumėte pakankamai laiko ne tik susiplanuoti ekskursijas, nuspręsti, kurias vietas norite aplankyti, kokių vietinių patiekalų ketinate paragauti, bet ir spėtumėte užsisakyti nakvynės namus, apartamentus, viešbutį bei lėktuvo bilietus: Bilietus rasite čia.

Medaus mėnuo savoje šalyje

O ką daryti, jeigu išvykti svetur neleidžia finansinės galimybės, arba neišeina pasiimti ilgų atostogų, kad galėtumėte išvykti svetur?

Medaus mėnuo namie. Niekur važiuoti nebūtina – pirmąjį santuokinio gyvenimo mėnesį galima praleisti ir namie. Tačiau tai nereiškia, kad turite sėdėti tarp keturių sienų – dažniau išeikite pasivaikščioti į miestą, leiskitės į ekskursijas, išvykas, lankykitės mėgstamose kavinėse ir restoranuose.

Atostogos „Rūgpienių kaime“. Išvažiuokite į kaimą arba sodą. Gaidžių giedojimas rytais, grynas oras, poilsis nuo miesto triukšmo – taip pat nėra blogai.

Sanatorija. Medaus mėnesį galima praleisti kokioje nors sanatorijoje – tai teigiamai paveiks ne tik sveikatą, bet ir jūsų tarpusavio santykius.

Viešbutis. Po vestuvių praleiskite keletą dienų prabangiame viešbutyje – tai kainuos pigiau, negu poilsis kurorte. Tai ypač patogu, jeigu negalite pasiimti atostogų ir kur nors išvažiuoti. Nors viso medaus mėnesio vienas savaitgalis ir neatstos, tai – gana nebloga alternatyva, jeigu ketinate savo kelionę nukelti vėliau.
 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (212)
Deimante