Virtuvė > Maistas > Meilė ateina per skrandį...
 

Meilė ateina per skrandį - žavūs gardėsiai ypatingai progai (foto)


2015 02 11 | Autorius: Mama.lt
 

Meilės maistu dažniausiai pavadinamos austrės, šokoladas ar braškės, tačiau net ir įprastinį pusryčių omletą, košę ar puodelį kavos galima nesunkiai patobulinti bei maloniai nustebinti mylimą žmogų. Siūlome įprastų, nesudėtingų, kasdienių receptų patobulinimus, kurie tikrai parodys, kad gaminote su meile.

Kiaušinis skrebutyje

Forminio batono riekėje reikia išpjauti ar sausainių formele išspausti širdies formos ertmę, riekutę dėti į keptuvę su trupučiu sviesto, vieną pusę apkepkite, apverskite ir į ertmę įmuškite kiaušinį, uždenkite dangčiu ir kepkite iki kol kiaušinio baltymas sukietės.

Šoninės širdelė

Dvi plonai atpjautas šoninės juosteles paskrudinkite, viršuje perlenkite ir sudėkite taip, kad truputį persiklotų - šitaip suformuosite širdutę, kurią galite uždėti ant omleto, salotų, su ja paruošti sumuštinį.

Širdelės trynys

Kiaušinio trynį atsargiai atskirkite nuo baltymo ir įleiskite į ant kaistančios keptuvės uždėtą sausainių formelę - širdelę, kelias sekundes, iki kol trynys šiek tiek sukietės, pakepkite. Širdelės formelę nuimkite, uždėkite didesnę apvalią formelę ir į ją įleiskite baltymą, leiskite jam visiškai iškepti.

Kiaušinis širdelė

Kiaušinį išvirkite, nulupkite ir dar karštą padėkite į sulenktą kartono gabaliuką, iš gabaliuko ir dviejų gumelių suformuokite schemoje parodytą „įrenginį“. Laikykite kiaušinį iki kol jis visiškai atvės.

Širdelės formos pica

Originalu ir paprasta - suformuokite tešlos širdelę, o ant jos dėliokite patinkančius produktus.
Receptą rasite čia: Mielinė picos tešla.

Meilės saliamis

Iš plonai pjaustytų saliamio (taip pat tinka ir kita dešra ar kumpis) sausainių formele išspauskite ar peiliu išpjaukite širdeles ir jas naudokite picai, salotoms, apkepo, troškinio, košės ar omleto puošimui.

Obuoliukai su širdelėmis

Dviejų skirtingų spalvų obuolių žievelėse atsargiai išpjaukite vienodo dydžio širdeles, jas atkelkite ir sukeiskite.

Vaisinės širdys

Arbūzą, melioną, ananasą (taip pat tinka kiviai, kriaušės, obuoliai, bananai...) suraikykite, formele išspauskite širdutes, jas galite suverti ant pagaliuko.

Sausainėliai su džemu

Skanūs, nesudėtingi sausainiai, kurių gamybai galite naudoti jūsų mylimam žmogui patinkantį džemą ar uogienę.
Receptą rasite čia: Paprasti trapios tešlos sausainiai

Rytinė meilė

Net ir ryto košė ar pusryčių dribsniai spindės meile, jeigu juos papuošite širdelėmis iš braškių ar kitų vaisių.

Obuolių pyragas

Įprastas pyragas su obuolių įdaru atrodys šauniai, jeigu viršutinį tešlos sluoksnį sukursite iš širdelių - jas tiesiog išspauskite iš iškočioto tešlos lakšto ir dėliokite ant pyrago.
Receptą rasite čia: Obuolių ir spanguolių pyragas

Kava su meile

Karštą pieną pilkite taip, kaip parodyta schemoje ir sukursite dailią pieno putų širdutę.

Cinamoninė kava su meile

Paprastesnis variantas - išsikirpkite širdelės trafaretą ir jo pagalba ant kavos užberkite cinamono (taip pat galima berti šokolado drožles).

 


 
Taip pat skaitykite
Daugelis tėvų susiduria su nevalgaus vaiko problema - mažyliai atsisako valgyti, nori tik saldėsių ir greito maisto, per kiekvienus...

Kava - tonizuojantis gėrimas nuo kurio prasideda daugelio žmonių rytas. Bet ar žinojote, kad šis gėrimas gali puikiai papildyti...

Viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau informacijos apie įvairiais būdais užaugintas vištas. Svarstoma, kaip tai lemia...

Dažnai diskutuojama, ar egzistuoja tradicinė lietuviška virtuvė ir kokie patiekalai bei produktai galėtų būti jai priskiriami....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (162)
Margarita