Namai > Šventės > Vaikiški Naujųjų Metų...
 

Vaikiški Naujųjų Metų pažadai


2015 01 02 | Autorius: Mama.lt
 

Atėjus Naujiesiems Metams suaugusieji pasižada daug svarbių dalykų - numesti svorio, neberūkyti, lankyti sporto klubą, taupyti, daugiau dirbti, pagaliau pabaigti balkono remontą ar liautis saldinti kavą keturiais šaukštais cukraus. O kaip skambėtų vaikiški Naujųjų Metų pasižadėjimai? Siūlome paskaityti ir pasijuokti!

1. Aš pasižadu, kad Ožkos metais ožiukų nebus! Na.. gal bus labai nedaug!

2. Aš pasižadu daugiau nebelaižyti ir nebandyti susikišti į burną spalvotų kamuolių žaidimų kambariuose. Iš esmės, tai stengsiuos į burną kištis mažiau visokių daiktų.

3. Pasižadu, kad besivalydamas dantis neišspausiu pusės dantų pastos į kriauklę. Taip pat pasižadu, kad jos nevalgysiu. Ir dar pasižadu, kad stengsiuos valytis dantis.

4. Pasižadu, kad žaisiu su savo žaislais bei stengsiuos kuo rečiau reikalauti mamos arba tėčio telefono. Gavęs mamos arba tėčio telefoną juose nebetrinsiu programėlių ir numerių.

5. Pasižadu nebeprikakoti į vonią maudynių metu.

6. Aš tikrai prisiminsiu, kad flomasteriai skirti piešti ant popieriaus, o ne ant brolio, veido ir sienų.

7. Specialus pažadas katei: Pūki, atsiprašau, ačiū už kantrybę ir šiemet stengsiuos nebetampyti tau už uodegos.

8. Pasižadu nebeprimėtyti pilno pirkinių vežimėlio keisčiausių daiktų kol tėveliai nemato.

9. Pasižadu, kad naktiniai baubai pas mane ateis tik kokį kartą per savaitę.

10. Pažadu, kad labai dažnai šypsosiuos savo kerinčia šypsena, kuri man tikrai padės išsisukti net tada, kai nevykdysiu visų aukščiau išvardytų pažadų.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Nikolė