Namai > Šventės > Populiariausias Lietuvos...
 

Populiariausias Lietuvos vaikų kalėdinis noras – snieguota žiema


2014 12 22 | Autorius: Mama.lt
 

Globos įstaigose gyvenantys, dienos centrus lankantys ar kitokią socialinę atskirtį patiriantys vaikai bei jų šeimos jau netrukus galės džiaugtis naujais žieminiais batais, kuriais Lietuvos vaikus apdovanojo amerikiečių įmonė „TOMS“. Organizacija „Gelbėkit vaikus“, bendradarbiaudama su kitomis pagalbos reikalingais vaikais besirūpinančiomis organizacijomis, jau šią savaitę pradėjo batų skirstymą.

Bendradarbiavimas su tokiu dideliu, svarbiu ir pasaulyje socialinės atsakomybės prasme garsiu partneriu, pasak organizacijos „Gelbėkit vaikus“ buvusio valdybos pirmininko Tado Vizgirdos, įpareigoja: „Labai vertiname užsimezgusį organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir įmonės „TOMS“ ryšį bei siekiame, kad ši bendradarbiavimo patirtis būtų kuo sėkmingesnė. Tai labai svarbu, žinant, kad šis įmonės projektas – pirmasis Europos Sąjungoje. Džiugu, kad pavyko rasti patikimų batų siuntos išmuitinimo ir logistikos partnerių, dėl kurių pagalbos šis, tarpkontinentinis projektas tapo įmanomas ir Lietuvos vaikai jau visai netrukus galės džiaugtis naujais šiltais amerikietiškais „TOMS“ batais“, - džiaugiasi T. Vizgirda.

Vieno iš batus gavusių dienos centrų „Duok ranką“ vadovė Lina Gedmintienė sako, kad amerikiečių įmonės dovana vaikus labai nudžiugino: „Vaikai užtikrino, jog per šias šventes Kalėdų senelio būtinai prašys snieguotos žiemos, kad tik galėtų išbandyti savo naujuosius batus. Jau planuojame, kaip su visais dienos centro vaikais pasnigus čiuožinėsime nuo kalniuko, o visų vienodi „TOMS“ batai bus mūsų komandos skiriamasis bruožas“, - linksmai pasakojo dienos centro direktorė ir pabrėžė, kad vaikams ne tik smagu, bet ir ypač sveika aktyviai leisti laisvalaikį gryname ore.

Padedant įmonei „TOMS“ organizacija „Gelbėkit vaikus“ žieminiais batais apaus virš 5000 Lietuvos vaikų. Batų siuntą išmuitinti ir paskirstyti visoje Lietuvoje nemokamai padeda įmonė „Sanitex“ ir jos dukterinė įmonė „Baltic Logistic Solutions“, o pagalbos reikalingus vaikus ir šeimas padeda identifikuoti ne tik organizacija „Gelbėkit vaikus“, bet ir „Caritas“, „Lietuvos dukterų“ organizacijos Los Andželo skyrius, „SOS vaikų kaimas“, Lietuvos įvaikinimo tarnyba.

Nuo pat savo susikūrimo garsėjanti socialine atsakomybe, įgyvendindama savo „One for One™“ programą, įmonė „TOMS“ už parduotą vieną batų porą, kitą padovanoja vaikui, kuriam jų labiausiai reikia. Per visą įmonės veiklos laikotarpį jau išdalinta virš 10 milijonų labdarinių batų porų. Tikimasi, kad kitais metais „TOMS“ žieminių batų siunta į Lietuvą bus dvigubai didesnė.

„Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti skyrius 20 Lietuvos miestų ir rajonų. „Gelbėkit vaikus“ yra motininės organizacijos „Save the Children“, vykdančios vaiko teisių programas daugiau nei 120 pasaulio šalių, narė.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (195)
gabija