Sveikata > Šeimos sveikata > Genetinį sutrikimą...
 

Genetinį sutrikimą turintis vyras keliauja po pasaulį ir susitinka su to paties likimo vaikais


2014 12 11 | Autorius: Mama.lt
 

Jono Lancasteris gimė turėdamas labai retą genetinį sutrikimą - vyras kenčia nuo Tričerio Kolinso sindromo, kuris paveikia veido kaulų ir audinių formavimąsi. Šis sindromas pasitaiko tik 1 iš 50 000 žmonių, tad Jono keliauja po pasaulį ir lanko sergančius vaikus norėdamas parodyti, kad jie tokie nėra vieninteliai.

Jono su Tričerio Kolinso sindromą turinčiais vaikais

„Aš užaugau su Tričerio Kolinso sindromu, jaučiausi toks vienišas, maniau, kad aš toks vienintelis visame pasaulyje. Man tikrai būtų patikę susitikti su sindromą turinčiu suagusiuoju, kuris turi darbą, mylimą žmogų, kuris man pasakytų, kad ir aš taip galiu, kad aš irgi sugebėsiu visko pasiekti“, - pasakojo Jono Lancasteris.

Vyras prašo sindromą turinčių vaikų mamų tiesiog parašyti jam laišką, o tuomet Jono pradeda planuoti kelionę ir susitinka su vaikais, pabendrauja su jais, stengiasi mažuosius įkvėpti siekti savo tikslų.

Jono pripažįsta paauglystėje kentėjęs nuo depresijos, jautęs nuolatinę gėdą ir baimę, bendravimo stoką, patyręs nemažai patyčių, tad, siekdamas nukreipti dėmesį nuo savo deformuoto veido, jis krėsdavo išdaigas, anksti pradėjo vartoti alkoholį, lankytis vakarėliuose ir susidėjo su abejotina kompanija. Vyras svarsto, kad galbūt susitikimas su panašaus likimo suaugusiuoju būtų apsaugojęs jį nuo paaglystėje patirto skausmo ir neteisingų sprendimų.

Jono su savo mergina Laura

Vyrui pačiam pavyko grįžti į teisingą gyvenimo kelią bei susidoroti su vidiniais kompleksais, jis baigė koledžą, tapo diplomuoti treneriu bei susirado darbą sporto klube. Darbo vietoje Jono sutiko ir jo mergina tapusią Laurą Richardson - pora kartu jau 4 metus, jiedu planuoja bendrą gyvenimą, tačiau galimybę susilaukti savo vaikų vertina atsargiai, Jono baiminasi, kad jie gali paveldėti Tričerio Kolinso sindromą.
 


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Matas