Namai > Interjeras > Nuostabios vaikų kambario...
 

Nuostabios vaikų kambario idėjos (foto)


2015 01 05 | Autorius: Mama.lt
 

Suaugusiems reikalingas kampas, kuriame būtų galima pasislėpti nuo pasaulio problemų ir pailsėti nuo beprotiško gyvenimo ritmo, tad jie mieliau renkasi neutralesnes, raminančias spalvas, o štai vaikučiai visuomet ieško, mokosi, atranda, linksminasi ir žaidžia, tad jiems patiks laiką leisti margame, ryškiame, daug detalių turinčiame kambaryje. Dalinamės šauniomis idėjomis!


 


 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
Laima
2015-03-22 23:30:06
o mes vaikų kambarį ir ne tik atnaujiname sienų lipdukais. Pigu, greita ir vaikui augant galima keisti vis kitokiais. Šviežumo ir naujumo akcentas garantuotas ir nereikia perdažinėti sienų, ypač jei kur pripaišo. :) Perkam www.lipdukai.eu Kainos pasirodė labai jau nedidelės kokybė geresnė nei tikėjausi.
Paulina
2015-01-12 19:38:44
kas man patinka - varlė siūlo daugybę atsiskaitymo būdų. Jeigu prekes pasiimi vietoje pats - nereikia mokėti už pristatymą. Jeigu atsiskaitai grynais - tada dar iš pradžių gali apžiūrėti prekę, t.y. nepirkti katės maiše. Nes kartais būna, kad paskutinę minutę apsigalvoji. Nors man varlėj nekokybiškų prekių nepasitaikė :)
Paulina
2015-01-12 19:36:59
Viską, ko reikia vaikų kambariui, galima įsigyti varlėje - ir baldų, ir žaislų, ir kt. Ir už labai gerą kainą :) tikrai rekomenduoju pažiūrinėti - prekių asortimentas tiesiog milžiniškas. Savo mažiukui čia dažnai perku.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Auguste