Vaikai > Vaiko priežiūra > Kim Kardashian priderino...
 

Kim Kardashian priderino dukrą prie savęs: aprengė juodais nėriniais


2014 09 30 | Autorius: Mama.lt, instagram.com nuotr.
 

Kontraversiškoji realybės šou žvaigždė Kim Kardashian nuolat patenka į žiniasklaidos akiratį, o susituokus su garsiu reperiu Kanye Westu bei susilaukus dukrelės North dėmesys dar sustiprėjo. Tiesa, jis retai būna malonus.

Kim noriai viešina net ir intymiausias savo gyvenimo detales ir yra nuolat dėl to peikiama - tiek žiniasklaidos atstovai, tiek ir visuomenė teisia moterį dėl iškreipto atvirumo, perdėto susirūpinimo savo išvaiza, o pastaruoju metu ir dėl dukrelės North priežiūros.

Kim Kardashian socialiniuose tinkluose dalijasi dukrai skirtais prabangiais pirkiniais, papuošalais, kalba apie milijonus, kuriuos išleidžia mergaitės apsaugai, o prieš kelias dienas nė dvejų metukų neturinčią North moteris nusivedė į prabangų „Gyvenchy“ mados namų kolekcijos pristatymą. Didžiulę diskusijų bangą sukėlė tiek, daugelio komentatorių manymu, vaikui netinkamas renginys, tiek ir mergaitės bei jos mamos apranga.

„Gyvenchy“ mados namų kolekcijos pristatymui Kim Kardashian pasirinko jai įprastą drabužių ansamblį - moteris vilkėjo glaustinukę, kuri persišvietė per nėriniuotą kombinezoną, ant pečių buvo užsimetusi gruboko stiliaus švarkelį. Negalima nuneigti, kad apvalių formų garsenybė atrodė tikrai seksualiai, tačiau jos mažylė North buvo aprenga tokiais pačiais drabužiais! Tik pradėjusi savarankiškai vaikščioti mažylė taip pat buvo papuošta permatomais, juodais nėriniais ir blizgančios odos rokeriškais batais.

Gausybė komentatorių atvirai smerkė Kim, teigdami, kad tokia apranga visiškai netinkama mažam vaikui, o vakarinius mados pristatymus derėtų iškeisti į pasivaikščiojimus parke. O ką manote jūs?

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (155)
Justukas