Namai > Santykiai > Motinystė pagal Zodiako...
 

Motinystė pagal Zodiako ženklą (II dalis)


2014 09 25 | Autorius: Mama.lt
 

II-ojo straipnio apie motinystę pagal Zodiako ženklą dalis.

Svarstyklių ženklo mama (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Svarstyklių ženklo moterys moka džiaugtis smulkmenomis – jos visada atranda laiko ramiam pasivaikščiojimui, pasibuvimui gamtoje, jos vertina paprastus gyvenimo malonumus ir moka jais iš tiesų mėgautis. Šios moterys namuose sukuria labai jaukią, pagarbią aplinką, išmoko namiškius sustoti, pamiršti apie stresą ir gyvenimo sunkumus ir tiesiog pasimėgauti pyrago gabalu ar ledų porcija.

Šios moterys yra linkusios į menus, labai vertina estetiką, tad daug dėmesio skiria savo ir savo vaikų išvaizdai, drabužiams, šukuosenoms. Svarstyklės šiek tiek snobiškos, iš savo vaikų reikalauja nuolat laikytis etiketo, moko juos tobulų manierų, joms labai svarbu, kad vaikai gautų klasikinį, pilnavertį išsilavinimą, tad šios mamos mažylius skatina papildomai lankyti būrelius, mokytis kalbų.

Svarstyklių ženklo pavadinimas puikiai apibrėžia šių moterų būdą – jos iš tiesų linkusios ilgai rinktis, apmąstyti kiekvieną, net ir smulkų pirkinį ar sprendimą. Tai stipriai erzina aplinkinius ir nėra naudinga vaikų auklėjimo atžvilgiu – sunku gerbti ir prisitaikyti prie vis sprendimus keičiančios arba juos priimti delsiančios, neryžtingos mamos.

Skorpiono ženklo mama (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpiono ženklo mama yra tikra savo namų ūkio ir šeimos bosė, tai valdinga, ugninga, labai tvirta asmenybė. Šeimos nariai jaučiasi saugiai ir užtikrintai, o vaikai, greitai įsisąmoninę, kad mamai būtina absoliučiai paklūsti puikiai žino savo dienotvarkę, yra mandagūs, gerai išauklėti, žino, kad mama visada patars ir padės.

Skorpionas vardo reprodukcinę sistemą, tad šio ženklo moterų nėštumai ir gimdymai paprastai būna labai lengvi ir malonūs. Jos greitai susigrąžina iki gimdymo turėtą formą. Šių moterų intuicija itin stipri, jos puikiai jaučia, ko reikia vaikams, idealiai suvokia jų nuotaiką. Net ir neturėdamos patirties, augindamos pirmąjį vaiką didelio streso nepatiria, tiesiog vadovaujasi šeštuoju jausmu ir neprašauna.

Skorpionės griežtos tiek sau, tiek kitiems, paprastai joms puikiai sekasi savo pavyzdžiu motyvuoti vaikus, tačiau lėtesni, mokslams mažiau gabūs ar sporto pasiekimais negalintys pasigirti vaikučiai gali jaustis niekam tikę, nepateisinantys mamos lūkesčių. Skorpionėms reiktų išmokti atviriau reikšti savo jausmus, parodyti vaikams daugiau švelnumo, patikinti juos, kad anaiptol nebūtina visad ir visur laimėti, kad mamos meilė nuo to tikrai nepriklauso.

Šaulio ženklo mama (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šaulio ženklo moterys niekada nesustoja, jos nuolat ieško, siekia praplėsti savo pasaulėvaizdį, nugalėti baimes, išmokti, ko nors naujo. Šią savybę jos perduoda ir vaikams su kuriais siekia kuo daugiau keliauti, nebijoti rizikuoti, moko juos pačių įvairiausių įgūdžių – nuo užsienio kalbų iki laužo užkūrimo, nuo šokių iki mezgimo.

Šaulio ženklo žmonės labai vertina mokslą ir žinias, jie siekia sukaupti kuo daugiau gyvenimiškos patirties, ją nuolat analizuoja, tad tai tikrai išmintingi, patarti mokantys žmonės. Šaulių mamytės su savo atžalomis stengiasi bendrauti, kaip lygus su lygiu, skatina vaikus išsakyti savo nuomonę, sprendimus priima kartu su jais. Jų vaikai atrodo ne pagal metus subrendę, greitai išmoksta kalbėti, moka labai rišliai dėlioti sakinius, neturi mažyliams būdingų baimių ir kaprizų.

Išmingoms ir žinių siekiančioms šaulio ženklo mamoms sunku nustygti vienoje vietoje, jos gan greitai praranda kantrybę, kurios taip reikia auginant vaikus. Šios moterys yra linkusios audringai reaguoti, kartais pakelia balsą, joms kiek sunkiau rasti bendrą kalbą su tylesniais, ramesniais vaikais.

Ožiaragio ženklo mama (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragio ženklo žmonės yra tikri karjeristai, kuriuos drąsiai galima pavadinti geriausiais darbuotojais, kokius tik galima įsivaizduoti – tai labai atsakingi, puikiai laiką planuoti mokantys žmonės, gabūs ir kolegų mylimi bei vertinami darbuotojai. Ožiaragiams labai rūpi finansinis stabilumas, jie moka ir uždirbti, ir protingai elgtis su pinigais, ir taupyti.

Ožiaragio ženklo mamos retai atsisako karjeros, tačiau mokėdamos susidaryti dienotvarkę ir jos laikytis jos nesunkiai suderina darba ir motinystę. Su jomis augantys vaikai jaučia stabilumą, auga gerbūvyje. Ožiaragė padarys viską, kad jos vaikai galėtų mėgautis pinigų ir finansinio saugumo teikiamais malonumais – jos vaikai visada sotūs, turi galimybę madingai rengtis, turėti naujausius žaislus, techniką, gali lankyti mokamus būrelius, keliauti.

Tai labai rūpestingos ir atsakingos mamos, tačiau jos kartais pamiršta, kad švelnus žodis, pasibuvimas ant mamos kelių, paglostymas ar mamos keptas pyragas yra vertesnis už naujausio modelio kompiuterį ar brangią vaikų stovyklą užsienio šalyje.

Vandenio ženklo mama (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai yra laikomi pačiais ekstravagantiškiausiais ir kūrybingiausiais zodiako atstovais. Tai energingi ieškotojai, kuriems sunku prisirišti prie vienos vietos, vieno žmogaus. Vandenės yra labai savarankiškos, mėgsta gyventi dėl savęs, tačiau sutikusios tinkamą žmogų gali aprimti ir sukurti šeimą, susilaukti vaikų. Tai liberalios, drąsius, laisvamaniškus ieškotojus auginančios mamos.

Darbą, kūrybą, bendravimą, dideles žmonių kompanijas, keliones mėgstančios vandenės sunkiai nusėdi namuose su vaikais, tačiau nėra linkusios mažylių palikti kitiems. Vaikutis į nešioklę, kojos į sportbačius ir pirmyn! Toks galėtų būti vandenių mamų šūkis. Būdamos iniciatyvios jos neretai suburia kitas mamas, susižavi visuomenėje mažiau įprastais auklėjimo modeliais, vaikams parūpina įdomių, kūrybiškų, neretai ir savo rankomis gamintų žaislų.

Vandenio ženklo mamos labai draugiškos, mylinčios, joms nuoširdžiai įdomu bendrauti su vaikais, tačiau šioms moterims labai trūksta griežtumo, jos nelabai moka auklėti, mano, kad draudimai suvaržo vaiko vaizduotę, trukdo jo asmenybės raidai. Galima sakyti, kad vandenių vaikai auga patys (nebent tvirtumą parodo tėvas ar kiti ugdytojai, tuomet vandenės nėra linkusios kištis), augdami tokioje laisvoje aplinkije jie sunkiai prisitaiko prie taisyklių, yra linkę maištauti, nusižengti.

Žuvų ženklo mama (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Žuvų ženklo moterys labai ramios, romantiškos, mielos. Tai labai atjaučiančios, tiesiog auksinę širdį turinčios asmenybės, kurios tampa mamomis apie, kurias rašomi eilėraščiai – jos visą save atiduoda vaikams, nepailsdamos jais rūpinasi, globoja ir saugo.

Žuvų ženklo moterys nėra karjeristiškos, tad turėdamos galimybę, mielai atsiduoda vaikams ir namams. Jos labai vertina meną, yra itin darbščios, žavisi rankdarbiais, tad jų vaikučiai dažnai šildosi mamos megztais ar nertais megztukais, tapukais, šalikais, tris kartus dienoje skanauja namuose gamintą maistą. Žuvų ženklo mamos vaikams skiepija meilę menui, skatina juos piešti, vedasi į teatrą, koncertus, moko šokti, groti.

Švelnumu apsupti žuvų vaikai auga ramūs, malonūs ir draugiški, tačiau, įpratę nuolat būti globojami mamos, kiek sunkiai prisileidžia kitus žmones, jais nepasitiki, nutikus net ir menkai problemai iškart skuba pas mamą. Maištaujantys paaugliai gali imti naudotis žuvų ženklo mamos atlaidumu ir neblėstančiu gerumu, gali imti jos negerbti, tad šioms mamoms kartais reikia prisiversti būti kiek griežtesnėmis.


I-ąją straipsnio apie motinystę pagal zodiako ženklą dalį skaitykite čia: http://www.mama.lt/show-article/7327/motinyste-pagal-zodiako-zenkla-i-dalis


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Evelina