Namai > Buitis > Technologinės naujovės...
 

Technologinės naujovės kuriamos ir poilsiaujantiems paplūdimiuose


2014 07 30 | Autorius: Mama.lt
 

Kraudamos kelioninį krepšį atostogoms, savaitgalio išvykai ar komandiruotei vis dažniau į jį įsimetame ir planšetinį kompiuterį. Šiais laikais jis gali atstoti ne tik žurnalą ar knygą, bet ir televizorių. Tiesa, turbūt ne kartą teko patirti, jog paplūdimyje gaudant saulės bučinius, vaizdas išmaniojo telefono ar planšetės ekrane neatrodo toks ryškus kaip uždaroje patalpoje.

Tačiau moterys nebūtų moterys, jei nesugalvotų kaip išsisukti iš keblių situacijų – paplūdimio skėtis ar rankšluostis, po kuriuo nuo saulės blyksnių galima paslėpti išmanųjį įrenginį, puikiai pasitarnauja siekiant išgauti ryškesnį vaizdą. Bet pripažinkime, kad didelio malonumo tokios gudrybės neteikia.

Tai suprasdami technologijų kūrėjai „Samsung“ pasuko galvas ir sukūrė pirmąją planšetę „Super AMOLED“ ekranu. Vos prieš mėnesį Niujorke pristatytas ploniausias ir lengviausias šios kompanijos planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab S“ jau pasiekiamas ir lietuviams.

Ką mums, vartotojoms, reiškia mistiškasis „Super AMOLED“? Tai naujausios kartos vaizdo atkūrimo technologija, užtikrinanti sodrių ir ryškių spalvų paletę. Toks ekranas atkuria gilesnius ir tikroviškesnius vaizdus, tad netgi paplūdimyje, esant ryškiam saulės apšvietimui, turinys įžiūrimas aiškiai ir lengvai.

Geresnei žiūrėjimo patirčiai užtikrinti, planšetės prisitaikantis ekranas automatiškai reguliuoja spalvų diapazoną, ryškumą ir kontrastą pagal tai, kaip jį naudojame. Pavyzdžiui, jei pažiūrėję filmą norėsime skaityti el. knygą, ekranas pats prisitaikys prie pasikeitusio turinio.

Planšetė vis dažniau tampa ne tik laisvalaikio pramogų bendrakeleive, bet ir darbo įrankiu. Tad net jei sprendimą įsigyti naują išmanųjį įrenginį priimsite atostogų metu, apmąstykite, kaip jį naudosite poilsiui pasibaigus. Tai padės pasirinkti jums labiausiai tinkantį planšetės dydį.

Pastebima, kad pramogai – filmų, vaizdo klipų peržiūrai, naršymui internete ir socialiniuose tinkluose – lietuviai dažniau renkasi didesnes planšetes, o darbui - mažesnes. Be planšetės savo darbo dieną vis sunkiau įsivaizduoja nekilnojamo turto agentai, dėstytojai ir mokymų vedėjai, taksi automobilių vairuotojai, renginių organizatoriai, interjero dizaineriai, praleidžiantys įvairių sričių darbuotojai.


 
Taip pat skaitykite
Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Kvepiantys, ryžiais, džiovintais augalais ir eteriniais aliejais pripildyti maišeliai yra dedami į spintas ir stalčius. Jie ne tik...

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Švarūs, blizgantys ir tvarkingi namai puikiai nuteikia, pakelia nuotaiką ir tarsi praskaidrina mintis, tačiau valymas vargina ir neretai...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Gabrielė