Namai > Interjeras > Vaikų piešiniai interjere...
 

Vaikų piešiniai interjere (foto)


2014 07 29 | Autorius: Mama.lt
 

Mūsų mažųjų menininkų kūriniai dažniausiai puošia šaldytuvą ar pasimiršta stalčiuose, tačiau juos įrėminus arba sukūrus stilingas kompozicijas vaikiški piešinukai gali puikiai pagyvinti ne tik vaikų kambarį, bet ir svetainę, virtuvę, tėvelių miegamąjį.

Vaikų kambaryje puikiai tiks  ištemptas siūlas ar kaspinas prie kurio skalbinių segtukais būtų galima prisegti vaikų piešinukus.

 

Duokite vaikams dažų, kurie derėtų prie jų kambario spalvinės gamos ir paprašykite, kad mažieji pirštais nutapytų kelis modernaus meno šedevrus. Belieka išsirinkti paprastus, vienodus rėmelius. 

 

Paprasti, panašaus dydžio rėmeliai vaikiškiems piešiniams suteikia šiek tiek rimtumo ir oficialumo, tad juos tinka kabinti visuose kambariuose. Be baimės, kad namai atrodys it ištisas vaikų kambarys.

 

Vaikiškus piešinius galite sudėti į albumą arba užsakyti foto knygą. Tai ne tik puikus prisiminimas, pramoga svečiams, bet ir nuostabi dovana seneliams ar krikšto tėveliams.

 

Prie sienos prikabinti segtuvai atrodo oficialiai, o į juos įsegti vaikiški piešiniai pagyvina atmosferą ir suteikia jaukumo - puiki idėja darbo kambariui arba jūsų ofisui.

 

Itin stilingai atrodo nuskanuoti, kompiuterine programa sumažinti, atspausdinti ir į vieną koliažą sudėti vaikų piešinukai.

 

Šalia sumažintų ir perspausdintų vaikiškų piešinukų puikuojasi ir jų autoriai.


 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Silvija
2015-03-22 23:37:29
vaiku piesinius arba nuotraukas galima įrėminti į sienų lipduką kuris būna ir su rėmeliais. Mes turim su kačiukais ir siena papuošta ir rėmeliuose vis pakeičiam piešinius. Pirkom www.lipdukai.eu
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Eglė