Vaikai > Laisvalaikis > Muilo burbulų gyvatės
 

Muilo burbulų gyvatės


2014 06 26 | Autorius: Mama.lt
 

Vaikučiams tikrai patinka pūsti spalvingus muilo burbulus, vėliau juos gaudyti, sprogdinti arba bandyti išsaugoti... Siūlome išbandyti šiek tiek atnaujintą muilo burbulų pūtimo variantą - muilo burbulų gyvates. Pakaks kiekvienuose namuose randamų daiktų, o mažieji bus sužavėti!

Jums reikės:
Indų ploviklio,
0,5 L plastikinio buteliuko nuo gėrimo,
Lipnios juostos,
Plaukų ar kitokios gumelės,
Storesnės, medvilninės kojinės (tinka ir gabalas seno rankšluosčio),
Maistinių dažų (arba dažančių sulčių, pavyzdžiui, burokėlių).

Konstruojame:
Indų ploviklį sumaišykite drugname vandenyje iki kol gerai suputos - indų ploviklio ir vandens santykis priklauso nuo konkretaus indų ploviklio, tad įpilkite šiek tiek, o jeigu nepavyks išpūsti burbulų kiekį galėsite padidinti.

Butelio dugną atsargiai nupjaukite, paliekant maždaug du trečdalius butelio aukščio. Ant butelio užmaukite išvirkščią kojinę taip, kad ji įsitemptų ties nupjautu butelio dugnu.
Užtvirtinkite plaukų ar kitokia gumele (galima ir tiesiog apsukti siūlu ar kaspinuku). Papildomai apvyniokite lipnia juosta, kad būtų tvirčiau.

Kojinės galą mirkykite į paruoštą muiluotą vandenį ir pūskite per kakliuką - iš kojinės išlįs muilo burbulų gyvatė!

O jeigu norite spalvotos gyvatės, tai mirkykite į muiluotą vandenį, o tuomet užpilkite ant kojinės atskiestų maistinių dažų arba dažančių sulčių. Dabar gyvatės bus spalvotos!


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Domas