Vaikai > Laisvalaikis > Vasaros pramogos vaikams...
 

Vasaros pramogos vaikams (foto)


2014 06 13 | Autorius: Mama.lt
 

Norisi, kad vaikučiai laiką leistų kuo prasmingiau ir aktyviau. Dalinamės idėjomis, kurios suteiks daug laimės mažiesiems!

Supjaustytos ir surištos kempinės - belieka pamerkti į vandenį ir svaidytis. Smagi atgaiva kartą dieną.

 

Idėja, jeigu vaikui laiką tenka leisti vienam. Į kojinę įdėtas kamuoliukas, o ji pririšta prie medžio šakos. Tereikia raketės ir tenisą galima žaisti vienam.

 

Ant laistymo žarnos uždėtas skylėtas butelis - linksmas dušiukas!

 

Audinyje (galima naudoti ir seną paklodę, tačiau geriau rinktis tvirtesnę medžiagą, pavyzdžiui brezentą) iškerpamos skylės, kurioms suteikiama skirtinga taškų vertė, kamuolį reikia permesti per skylę. Laimi tas, kuris per susitartą metimų skaičių surenka daugiausiai taškų. 

 

Lede įšaldomi įvairūs plastikiniai žaisliukai, o vaikučiams reikia juos iš ten iškrapštyti. Prireiks žaislinių įrankių!

 

Žaidimo tikslas į skardinę įmušti kamuolį. Galima smūgiuoti lazda, galima kamuolį bandyti įspirti koja ar įridenti rankomis.

 

Golfo kamuoliukai sustato į laikiklius ir susmaigstomi į medinę lentą ar tiesiog į žemę. Vandens pistoletai pripildomi. Žaidimo tikslas yra kuo greičiau vandens srove nuversti visus kamuoliukus.

Už senų tėčio marškinėlių prigrūdus kuo daugiau pagalvių tampama tikrais sumo imtyninkais.

 

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (201)
Simukas