Sveikata > Šeimos sveikata > Dantų implantai -...
 

Dantų implantai - šiuolaikinis medicinos stebuklas?


2014 02 25 | Autorius: Mama.lt
 

Kiekvienas gydymas pacientams kelia nerimą ir abejones, o tuo labiau jei tai chirurginė ar kita sudėtinga operacija. Kad ir kaip pasitikima scpecialistais, nerimas išlieka ir tai yra natūralu. Kalbant apie chirurgines operacijas ir gydymus, tai vienas sudėtingesnių, tačiau šiuolaikiniam stebuklui prilygstančių gydymų yra dantų implantacija.

Dantų implantai Vilniuje - odontologijos klinikos paslauga, kurios metu prarastų dantų vietoje įsriegiamos dirbtinės šaknys. Šis gydymo metodas leidžia nepažeisti šalia esančių dantų, taip pat yra labai patvarus ir patikimas. Galima teigti, kad dantų implantacija prilygsta šiuolaikiniam medicinos stebuklui, nes žmonės, turintys dantų implantus, praktiškai nejaučia jokio skirtumo tarp natūralių dantų ir įsriegtų implantų.

Visas gydymo procesas susdeda iš pirminės konsultacijos, situacijos išsiaiškinimo ir tyrimų. Sekantis etapas yra implantų įsriegimas. Šiame etape naudojami nuskausminamieji, todėl žmogus nejunta jokio diskomforto. Toliau seka gijimo laikotarpis. Jis reikalingas tam, kad įsriegta dirbtinė šaknis prigytų. Ir tik tuomet, ant prigijusios šaknies, montuojamas naujai suformuotas dantis.

Dantų implantų priežiūra iš esmės yra gana panaši į paprastų dantų priežiūrą. Būtina naudoti tarpdančių siūlus, naudojamas burnos irihatoriaus prietaisas, dantų pasta, liežuvio valiklis ir burnos skalavimo skystis.

Visos šios priemonės būtinos sėkmingam ir tinkamam dantų implantų naudojimui. Kita minimo medicinos stebuklo dalis yra ta, kad taip tinkamai prižiūrint dantų implantus kasdien, žmogui šie dirbtiniai dantys tarnauja vią gyvenimą ir nėra jokio papildomo diskomforto. Patogu, patikima, ilgaamžiška.

Video, kuriame 3D vaizdo formatu parodoma, kaip įsriegiami dantų implantai:
 


 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Alanas