Namai > Šventės > Šv. Valentino dieną - ir...
 

Šv. Valentino dieną - ir romantiškos, ir netradicinės pramogos


2014 02 06 | Autorius: dovanumanija.lt
 

 Šv. Valentino diena – nepaprasta šventė kiekvienai mylinčiai porai. Tai – proga parodyti savo jausmus, dar kartą prisiminti žavingą ir jautrią savo meilės istoriją ir pasidžiaugti vienas kitu. Nepakartojamos akimirkos, praleistos drauge meilės dieną tikrai gali tapti vienu gražiausių jūsų prisiminimų... Apie galimybes praleisti Šv. Valentino dieną netradiciškai pasakoja internetinės dovanų parduotuvės DovanuManija.lt dovanų ekspertė Eglė.

Valentino dieną mėgaujamasi romantika

Šv. Valentino dieną lietuviai vis dar linkę praleisti romantiškai – tai įrodo ir minėtos internetinės svetainės pavyzdys – prieš meilės dieną smarkiai išauga romantiškų poilsio paslaugų pardavimai.

„Šv. Valentino dienos dovanos, skirtos porai tendencingos – linkstama dovanoti vienas kitam romantiškas pramogas, skirtas dviem asmenims – vakarienes restoranuose, poilsį su nakvyne viešbučiuose, SPA malonumus. Viena populiariausių romantiškų pramogų Valentino dieną – saldusis šokolado fondiu, klientai labai vertina poilsio programą „Tik mes du“ Šatijų dvare, taip pat daugybė porų renkasi galimybę pasimėgauti puikaus vyno degustacija.“

Kaip pasakojo dovanų ekspertė, meilės dienos sostinėmis jau keleri metai tampa Druskininkai ir Birštonas, žinoma, nepamirštamas ir pajūris, o ypač Palanga. Pastebima, kad būtent šios šventės proga renkamasi tokias pramogas, kurių teikėjai įsikūrę kitame mieste – taip ne tik gerai praleidžiamas laikas, bet ir pabėgama nuo rūpesčių, pakeičiama įprastinė aplinka.

Siūlomi ir linksmi nuotykiai

Dažnai iš jaunų porelių girdima, kad ne įprastinės Šv. Valentino pramogos – kiek pabodę ir šią dieną norisi atrasti iš naujo. Būtent tokiems žmonėms „Dovanų manija“ siūlo nebijoti laužyti nusistovėjusių standartų ir atrasti kitokią romantiką – praleisti laiką taip, kaip norisi jiems patiems ir patirti ne tik jausmingų akimirkų, bet ir smagių nuotykių.

„Niekas nepasakė, kad Šv. Valentino diena – vien rožinių širdelių šventė. Ją tikrai galima paminėti kitaip, netradiciškai. Nuotykių ir išskirtinumo trokštančioms porelėms siūlome pasižvalgyti aktyvių dovanų kataloge – čia rasite tokių smagių pramogų kaip laipiojimas alpinistine uola, ekstremalus pasivažinėjimas keturračiu ar nuotykių kupinas keturių dienų poilsis Druskininkuose „Snow arena ir SPA“. Norintiems mistiškų nuotykių ir romantikos siūlome išbandyti ekskursiją „Vaiduokliška naktis“, pikantiškų prieskonių pasiilgusiems rekomenduojame erotinę ekskursiją, gamtos mylėtojus kviečiame į Neries regioninį parką.“ – kiek kitokias Valentino dienos pramogas rekomendavo ekspertė.

Jaunoms porelėms – išskirtinis dėmesys

Jaunoms porelėms, kurių meilės istorija dar tik prasideda, „Dovanų manijos“ ekspertė Eglė pataria rinktis pramogas, kurių metu galima geriau pažinti vienas kitą, pabendrauti.

„Jaunimas Valentino dienai mielai renkasi bilietus į kiną, vakarienę šiuo metu be galo populiaraus japoniško maisto restoranuose. Meilės dienos proga verta padovanoti įspūdžių kupiną pasimatymą – tam puikiai tiktų galimybė pasimėgauti gardžia kava, tiesa, rekomenduojame ne paprastą pasisėdėjimą kavinukėje, o tikrą kavos gėrimo ceremoniją, kurios metu galėsite ne tik pasimėgauti puikiu gėrimu ir jaukiai praleisti vakarą.“ – pasakojo pašnekovė.


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Matas